Italské značky na Salone del Mobile 2018

Publisher
Tisková zpráva
16.05.2018 06:00
Miele Center Stopka


Přední mezinárodní veletrh designu a nábytku, který se konal letos v dubnu, navštívilo více jak 300 000 návštěvníků z více než 165 různých zemí. Společnost Stopka zastupuje několik značek zvučných jmen, které se na veletrhu prezentovali se svými novinkami. Vybíráme z těch italských, tedy Minotti, Poliform a Rimadesio.


Rodinná značka Minotti letos oslaví 70 výročí. Na veletrhu prezentovala kolekci s mnoha aspekty a byla kompletně koordinovaná designérem Rodolfo Dordoni spolu s dalšími třemi jmény mezinárodního designu: Nendo, Marcio Kogan a Christophe Delcourt. Inspirována racionalistickými a současnými pojetími, je sedací soustava Alexander. Různorodé a zakřivené prvky mohou být použity současně ve stejném složení, aby dotvořily společenské situace, ale i intimní a obklopující atmosférou.


Na veletrhu Eurocucina, jež je nedílnou součástí milánského veletrhu, byla pod jednotnou značkou Poliform představena i kuchyně Shape. Tento krok, spojení kuchyňského brandu Varenna a Poliform pod jeden brand, je výsledek myšlenky pevněji prosazovat jednotnou a konzistentní identitu značky. Různé materiály a barvy, detaily byly speciálně navržené tak, aby vytvářely harmonii, umožňují maximální přizpůsobení povrchových úprav. Zvětšený úložný prostor nabídne možnost použití dvířek až do výšky 260 cm. Shape je kuchyně, která je mimo všechny aspekty velmi praktická. Otevřená pro integraci se zbytkem domova. Všechny novinky prezentované v Miláně budou k objednání koncem roku 2018, Shape 2019.


Stále se rozšiřující portfolio značky Rimadesio přineslo na veletrhu inovace dvou známých bestsellerů. Stůl Manta, je k dispozici v délce až 480 cm a má novou konstrukci z pod tlakem lisovaného hliníku. Systém Alambra je nyní obohacen o nové vzory skleněných povrchů, ale také třeba o příborník. Zajímavým produktem pro profesionální prostředí je Spazio, systém dělicích stěn, které jsou zvukotěsné a fixní. Rimadesio představili důmyslný systém pro kancelářské prostory, které vytvoří profesionální prostředí pro vaši práci. Všestranný design lze kombinovat se širokou škálou posuvných dveří.

Tyto a další novinky najdete v showroomech značky Stopka v Klimentské ulici 46 a 48. Za designem již nemusíte za hranice, Stopka jej přiveze k vám.

0 comments
add comment

Related articles