CREATIVE okna-dveře s.r.o.

CREATIVE okna-dveře s.r.o.

Showroom Praha
(po-pá 08-16:30 h)
Sokolovská 551/131, 180 00 Prague

(+420) 777 874 899
info@oknacreative.cz


Hlavní obrázek

O společnosti CREATIVE okna-dveře

V CREATIVE okna-dveře se zaměřujeme na realizaci špaletových, dřevěných, dřevohliníkových a hliní- kových oken a dveří, a to jak pro rodinné, tak i bytové domy, komerční prostory a rezidenční stavby. Nabízíme komplexní služby výměny oken a dveří od A do Z. Díky více než 13 letům zkušeností dokážeme realizovat i nadstandardní zakázky pro náročné klienty.

Nabídka služeb:
  • Realizace od A do Z: kalkulace, zaměření, výroba, výměna, likvidace starých oken
  • Pomoc s výběrovým řízením a dozor při výběru a realizaci oken a dveří
  • Servis oken a dveří
  • Výkresová dokumentace
  • Pomoc při jednání s památkáři a příslušnými úřady
  • Specializace na hliníková a špaletová okna
Naší specializací je výměna oken v památkových zónách. Špaletová okna dokážeme vyrobit jako přesné repliky či kopie starých historických oken včetně všech zdobných prvků. Zajistíme veškerou komunikaci s památkáři a příslušnými úřady. Vypracujeme projekt pro památkáře včetně výkresové dokumentace stávajících a navrhovaných oken, připravíme odborný posudek oken a podáme žádost o vydání závazného stanoviska na výměnu oken.

Dlouhodobě se zaměřujeme se také na hliníková okna, kde jsme schopni realizovat i velkoformátová okna s úzkými rámy a velké prosklené plochy včetně montáže a to i v náročném terénu. Pracujeme s profilovými systémy značek Schüco a Deucentric.
"Hlavním cílem naší společnosti je spokojenost zákazníků s našimi výrobky, přístupem a komunikací. Vždy se budeme snažit, abychom vaše požadavky splnili co nejlépe a dostáli všem našim závazkům."

Ukázky realizací

Více fotografií z realizací zde >>

Showroom v Praze

Přijďte si na okna osobně sáhnout nebo se poradit a navštivte nás v našem showroomu na adrese: Sokolovská 551/131, 180 00 Praha 8. Otevřen je od pondělí do pátku mezi 08:00 až 16:30 h (po předchozí domluvě lze v pozdějších hodinách).

Chcete probrat možnosti spolupráce? Kontaktujte nás

Ing. Josef Liška – majitel
+420 777 874 899
liska@oknacreative.cz