Novinky německých značek na Salone del Mobile

Publisher
Tisková zpráva
28.05.2018 08:00
Miele Center Stopka

Každoročně na milánský design week zavítá více než 300 000 návštěvníků ze 165 zemí celého světa. Jedná se o opravdový svátek designu se vší slávou. Představeny jsou ikonické novinky, ale i nové produktové řady spotřebních značek. Nejinak tomu bylo i letos a my jsme navštívili stánky 3 nejvýznamnějších značek německého původu.

Walter Knoll

Onsa, toto křeslo vás bude lákat k odpočinku a pohodě. Zda se posadíte rovně, nenápadně ležíte, nebo si lehnete úplně, to je jen na vás. Tajemství dokonalého odpočinku spočívá v jemné měkkosti čalounění a jednoduše nastavitelným funkcím
opěradla.
Bezproblémová lehkost sestavy stolků  Ishino může být vidět v jedné zvláštní podstatě: oblázková těla vypadají, jako kdyby byla namočená v tekutém kovu. Ať už je to měď, bronz nebo mosaz, vynikající řemeslné zpracování jemných kovových povrchů dodává stolkům zvláštní kouzlo. Každý je jedinečný, je to opravdu poezie pigmentů.

Dedon

Milánskou expozici, této německé jedničky v oblasti outdoorovém nábytku, navrhlo designérské duo GamFratesi, kteří také představili také novou židli z kolekce AIIR. Svojí lehkou a transparentní konstrukcí zosobňuje klasické židle pro současné bydlení. AIIR je stejně vhodná pro použití venku, tak i uvnitř, je velmi lehká, není tedy žádný problém ji přemisťovat mezi těmito prostory. Je k dostání jako židle a křesílko s područkami se zužujícími se teakovými nohami, vše v exkluzivní barevné paletě, která odráží severské a italské vlivy.
Návštěvníci stánku také mohli spatřit novou kolekci BREA od Barber a Osgerby, nebo dva nové barevné styly, oceněné řady MBRACE od Sebastiana Herknera.

Schramm

Domov spánku od roku 1923, Schramm, si pro vás letos připravil hned několik novinek. Brace od designérky Angely Schramm, je díky nízké konstrukční výšce velmi kompatibilní. Půvabná, světlá a velmi komfortní, to jsou synonyma pro tuto postel.  Nový typ skládacího čelního panelu, který získal ocenění "Iconic Awards 2018 Innovative Interior Best of Best" je nyní také k dispozici pro ikonický model postele Grand Cru. Čtení, nebo práce v posteli jsou nyní ještě příjemnější. Jednoduchá polohovatelnost zaručuje možnost nekompromisního komfortu. V kombinaci s patentovaným Schramm systémem, se 3 matracemi, zaručí dokonalý spánek.

Tyto, ale i další novinky světových značek najdete v showroomech značky Stopka. Za špičkovým designem již nemusíte cestovat za hranice, Stopka je přiveze k vám.

www.stopka.cz
0 comments
add comment

Related articles