Vnitřní povrchové úpravy s dokonalým propojením vzhledu a funkčnosti

Publisher
Tisková zpráva
05.10.2018 15:15
Sto s.r.o.

Při řešení vnitřních prostor hraje důležitou roli propojení designu a funkčnosti v harmonický celek. Vnitřní povrchové úpravy Sto perfektně odpovídají těmto požadavkům - umožňují krásný, individuální a plně funkční prostor a zaručují vysoký standard kvality pro zdraví těla i ducha.

Interiér s nátěrem StoColor Climasan

Samozřejmě je prioritou ekologická nezávadnost a u německé značky to platí dvojnásob. V čem není nic špatného, z toho ani nemůže vzejít nic nechtěného. Interiérové barvy a nátěry Sto proto neobsahují rozpouštědla, změkčovadla, částice způsobující fogging-efekt ani konzervační prostředky. Skvěle se proto hodí pro projekty interiérů vysoce citlivých z hlediska emisí. Ze silikátového sortimentu firmy Sto by neměly ujít pozornosti například vysoce ekologické interiérové barvy StoColor Sil Premium a StoColor Sil Comfort.

StoColor Sil Premium je tupě matná interiérová barva, která výborně kryje (krycí schopnost třída 1) a je vysoce odolná (třída oděru za mokra 1). Barva StoColor Sil Comfort (krycí schopnost a třída oděru za mokra 2) je extrémně tupě matná a je proto velmi vhodná pro plochy, které bývají náhodně osvíceny, neboť i u nich zajišťuje rovnoměrný vzhled. Dokonce i dodatečné opravy nejsou téměř vidět.

Jejich minerální charakter vytváří sametový vzhled i povrch, obě barvy také zajišťují velmi dobré prostorové mikroklima a zlepšují kvalitu vnitřního prostředí.  Skvěle se hodí pro projekty interiérů vysoce citlivých z hlediska emisí a zamezují i růstu plísní. Jsou vhodné - stejně jako všechny silikátové stěrky, omítky a barvy od společnosti Sto - nejen pro interiéry rodinných domů, ale také pro školky, školy, nemocnice nebo potravinářské výrobní a prodejní prostory. Zde se plně uplatní hygienické aspekty obou silikátových nátěrů: jsou odolné proti plošným dezinfekčním prostředkům.


Inovativním produktem je Interiérový disperzní matný nátěr stěn a stropů StoColor Climasan, který dokáže i bez UV-záření aktivně odstranit zápach a zlepšit ovzduší v místnosti. Váže a odbourává totiž škodliviny, které uvolňuje nábytek, záclony, cigaretový kouř, zápach z kuchyně a další zdroje nebo které se dostanou do místnosti oknem.

Cestu téměř nekonečným světem barev otevírá StoColor Systém s celkem 800 odstínů barev - do detailu sladěné barevné koncepce s vysoce estetickými nároky. Namísto přísné kolorimetrické logiky je pro StoColor Systém rozhodující lidské vnímání barev. Nabídku doplňuje barevný vzorník AC - Architectural Colours s cca 300 minerálními odstíny.

Vnitřní omítky Sto
otevírají celou řadu možností kreativního ztvárnění v podstatě každé prostorové situace. Vždy budete mít na stěnách a stropech elegantní povrchy s vysokou technickou kvalitou - s prvotřídními parametry difuze vodní páry, snadnou údržbou a odolností vůči mechanickému zatížení.

Reliéfní tapety StoTap Infinity nabízí devět základních dezénů, ze kterých si díky široké paletě struktur, které jsou kombinovatelné s různými stupni lesku a množstvím barev, určitě vyberete. To jak se v místnosti nese zvuk, také přispívá k tomu, jak se v ní cítíme. K inteligentnímu řešení akustiky v prostoru pomohou StoDeco profily od společnosti Sto. Díky široké nabídce se hodí do historických, stejně jako do moderních interiérů.

Veškeré detaily a informace o možnostech povrchových úprav interiérů najdete na www.sto.cz.
0 comments
add comment

Related articles