KOMA MODULAR s.r.o.

KOMA MODULAR s.r.o.

Říčanská 1180, 76312 Vizovice
(+420) 577 007 711
(+420) 577 007 713
info@koma-modular.cz

KOMA MODULAR byla založena v roce 1992, průměrný počet pracovníků je 300 a průměrná roční kapacita je kolem 2,5 tisíce velkoprostorových modulů z kterých firma buduje systémem off-site construction hlavně kancelářské objekty, školy, mateřské školy, restaurace, bytové domy, prodejny, autosalony, podnikatelské objekty, domovy důchodců apod. Modulární výstavba je šetrná k životnímu prostředí, což vystihuje její pojem circular building.
KOMA MODULAR patří do společenství firem KOMA FAMILY, kde vedle KOMA MODULAR jsou firmy KOMA RENT, KOMA SLOVAKIA a KOMA AUSTRIA. Celá skupina KOMA FAMILY nabízí kompletní služby v dodávkách, ale i v pronájmech modulárních staveb a komplexní dodávkou různých druhů fasád včetně hliníkových výplní otvorů. Obrat všech firem KOMA FAMILY se pohybuje kolem jedné miliardy Kč.

Hlavní obrázek
Firma KOMA MODULAR s.r.o. je specialista v oboru modulární výstavby a architektury.
KOMA MODULAR je propagátor modulárního způsobu pořízení objektů, organizuje architektonické soutěže, konference a meetingy. Firma o sobě dala nejvíce vědět dodávkou modulárního českého EXPO pavilonu v Miláně 2015, který byl oceněn bronzovou medailí za architekturu.

KOMA MODULAR  je  společností:
  • které záleží na dobrém pracovním a životním prostředí
  • která je slušná
  • která se neustále rozvíjí a stále se chce zlepšovat a učit se.
  • která naslouchá potřebám zákazníků.
  • která pronajímá výrobky s vysokou přidanou hodnotou
  • se kterou se dobře spolupracuje
  • se kterou se domluvíte
  • která je držitelem ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

Realizations and projects

Výrobkové řady
ComfortLine
Nízkoenergetické moduly M3 určené pro stavby trvalejšího charakteru a s využitím schopnosti mobility. Půdorysný rozměr 9x4m. Vhodné pro kanceláře, školy, mateřské školy, hotely, bytové domy, ubytovny a pod.StandardLine
Standardní obytné a sanitární kontejnery pro stavby dočasného i trvalého charakteru. Standardně vyrábíme kontejnery s celopozinkovanou kostrou pro zvýšení životnosti. Možnost provádění speciálních fasád a vnitřních obkladů dle přání zákazníka. C3L-obytný, C3S-sanitární, C3V-s vyměnitelnými stěnami, C3VF-skladatelný s vyměnitelnými stěnami.
CITYmoduly
City moduly jsou unikátní zejména svým jedinečným patentovaným tvarem. Nejedná se totiž o běžný kvádr, nýbrž o hranol lichoběžníkového tvaru. Tímto atypickým tvarem CITY moduly nabízí různé architektonicky a umělecky atraktivní modulární sestavy. City moduly KOMA jsou revolucí/evolucí v modulární architektuře. Jednoduchou změnou základní geometrie, symetrickým zešikměním obou kratších stran modulu, vzniká zcela nový produkt. Díky této drobné, avšak na první pohled patrné transformaci není City modul KOMA, na rozdíl od jeho přímých konkurentů, vnímán jako kontejner, ale jako designový městský mobiliář v měřítku drobné dočasné architektury moduly. Katalog užití City modulů si můžete prohlédnout ZDE. City moduly pouze pronajímáme.