Fashion Line RELAX

Publisher
Tisková zpráva
25.01.2021 15:40
KOMA MODULAR s.r.o.

Na podzim roku 2020 představila KOMA Modular novou výrobkovou řadu určenou k rekreaci. Moduly této řady mají společné jmenovatele: jedinečný zážitek a umění odpočívat. Jejich hlavní předností jsou rychlost výstavby, variabilita a inovativní řešení. Při vývoji se KOMA zaměřila na propojení designu a architektury. Fashion Line je výsledek spolupráce modulárního výrobce KOMA Modular a designérky Adély Bačové.

Vzhled modulu z řady Fashion Line si můžete zvolit přesně podle vlastního vkusu – je možné vybrat si interiérové obklady, fasádu, barvu podlahy nebo designových prvků a modul tím "obléknout" do "kabátu" ušitého podle vašich představ. Cílem projektu bylo vytvořit stavebnici, lego pro dospělé, které je kompletně prefabrikované. Fashion Line se dodává jako typová řada ve třech velikostech. Můžete zvolit model Single (22,5 m²), Double (36 m²) nebo Triple (54 m²) podle počtu modulů.

Zjistěte cenu on-line

Abyste si o jedotlivých modulech mohli udělat ucelenější představu, vytvořila KOMA on-line konfigurátor, ve kterém si můžete zvolit jednotlivé varianty vzhledu a tím si nasimulovat váš konkrétní návrh. Aktuálně je na výběr vždy ze tří možností materiálů. Po vytvoření vlastní konfigurace můžete rovnou zaslat cenovou nabídku na svůj e-mail. I v prodejním procesu myslela KOMA na inovace a aktuální trendy – konfigurátor lze spustit také ve virtuální realitě, čímž se váš zážitek ještě znásobí.

Inovativní řešení konstrukce modulů

KOMA Modular je známá pro svou osobitost a originální architekturu. S tímto projektem se však posunula o pěkný krok dopředu. Díky promyšlené prefabrikované výrobě, kvalitním materiálům a novým myšlenkám vznikl projekt, který klade důraz na komfort a kvalitní zpracování. Designérka Adéla Bačová zkombinovala systém skládání modulů s designem pro moduly neobvyklým, a díky tomu mohl vzniknout tento relaxační odpočinkový prostor.

"Naše stávající moduly jsme rozebrali, podrobili je analýze a jednotlivé části jsme navrhli znovu a vytvořili tak modulární stavebnici pro jedenadvacáté století," uvádí Adéla Bačová, designérka Fashion Line.

Komfort a flexibilita

Rám konstrukce modulů je z pozinkovaných profilů, které nekorodují, a mají tak vysokou odolnost i dlouhou životnost. Fashion Line je zateplená pro celoroční užívání. Modul můžete napojit na klasické inženýrské sítě nebo jiné alternativní zdroje, čímž si zajistíte komfortní pobyt. Modul můžete postavit kamkoli budete chtít – třeba k lesu, do hor nebo k vodě. Ve chvíli, kdy budete chtít změnit lokalitu, lze moduly jednoduše převézt a znovu je umístit.

Prohlédněte si moduly na vlastní oči

Prozkoumejte své možnosti s Fashion Line Relax. Navštivte některý z showroomů ve Vizovicích nebo Praze, případně si prohlédněte virtuální prohlídku z vašeho domova.

> www.fashion-line.eu
0 comments
add comment

Related articles