Mechové obrazy jako originální a jedinečný dárek!

Publisher
Tisková zpráva
18.11.2020 13:35
Němec s.r.o.

foto: Kateřina Němcová
Vánoční svátky se pomalu blíží, využijte letošního náskoku a objednejte si originální mechové obrazy na míru pro vaše blízké včas! Rádi vám poradíme s výběrem a postaráme o ten pravý právě pro vás!

Pohled na svěží, sametově zelené mechové plochy navozuje blahodárný pocit pohody, relaxace a klidu. Dopřejte vašim blízkým toto mechové potěšení po další roky! Mechové stěny a obrazy Němec se rychle staly nepostradatelnou součástí mnoha architektonických projektů. Skvěle padnou do každého interiéru, ať už se jedná o váš domov, kancelářské prostory, butiky, showroomy či restaurace. Jsou zkrátka oblíbeným designovým doplňkem, který si oblíbili špičkoví architekti a designéři, kteří je svým klientům stále častěji navrhují na míru.

V našich domovech nyní trávíme daleko více času, pojďte tento čas využít pro zvelebení interiéru a dopřejte si originální dekoraci, po které jste vždy toužili! Stále zelenou barvu mechovým obrazům zajišťuje proces konzervace a stabilizace. Tajemství jejich úspěchu spočívá v v ručním sběru a následném sušení na sluníčku. Poté je mech napuštěn směsí bio-glycerinu, barviv a minerálů. Tato směs je pro lidské zdraví naprosto bezpečná. Následuje druhá fáze sušení, po které jsou mechy pečlivě přebrány a baleny. Mechové stěny jsou prakticky bezúdržbové a budou zdobit váš interiér po mnoho let.

Pořídit si můžete nejen velkoformátové mechové stěny, ale také menší mechové obrazy či aranžované mechové kompozice v rámech. Společnost NĚMEC s.r.o. také nabízí mechové obrazy v betonových rámech potažených ručně aplikovanou stěrkou Betonepox®, které vytvářejí zajímavý protiklad k přírodní ploše obrazu. Pro kreativní jedince jsou k dispozici jednotlivá balení mechu, ze kterého si pomocí své fantazie vytvoří umělecké dílo přesně podle svých představ.

Vyberte si pro své mechové kreace správný typ mechů

Na trhu je poměrně široký výběr stabilizovaných mechů, společnost Němec nabízí ten nejkvalitnější materiál, díky kterému vám budou mechové obrazy dělat radost dlouhé roky! Na výběr máte z několika typů mechů. Mezi nejoblíbenější mech v nabídce společnosti NĚMEC patří Reindeer Moss, tedy sobí mech, plátový mech Sheet Moss, španělský mech Spanish Moss, královský mech Royal Pool Moss , či pravý lesní mech Forest Moss.

Více informací najdete na
https://cascadegarden.nemec.eu/nase-produkty/mechy
0 comments
add comment

Related articles