Zelené kaskádové zahrady mají zelenou!

Publisher
Tisková zpráva
03.07.2018 13:35
Němec s.r.o.

Také jste si všimli, že už jsou téměř  všude?  Víme proč!  Jsou nejen krásné, ale také zdraví prospěšné.
 

Živé rostliny v interiéru čistí vzduch, snižují pocit únavy, zlepšují náladu, zvyšují náš pracovní výkon a kreativitu a eliminují hluk. To jsou jen některé důvody, proč bychom měli mít nejen doma, ale i v kanceláři a všude, kde trávíme více času, spoustu uklidňujících zelených rostlin. Je tedy jasné, proč jsou současným hitem v architektuře a interiérovém designu právě tyto úchvatné, živé, kaskádové zahrady.
 

Zelené rostliny oživí každý prostor

Obklopte se přírodou, ve které se každý cítí dobře. V kavárnách, restauracích a rozlehlých kancelářích působí vertikální zahrady velmi efektivně a navíc snižují hluk. Květiny příjemně dokreslí každý prostor, od moderních prosklených budov, až po venkovské stavení.
 

Novou generaci vertikálních zahrad - kaskádové zahrady vyvinula tradiční ryze česká společnost NĚMEC s.r.o., která se zabývá realizací vertikálních zahrad již mnoho let. Za tu dobu jich zrealizovala několik tisíc metrů čtverečních.
Kaskádové zahrady tvoří systém samozavlažovacích truhlíků, do kterých se zavěsí jednotlivé květináče s rostlinami. Na plochu 1 m² se vysazuje 30 až 35 rostlin. Každý jeden metr čtvereční zeleně tak eliminuje z ovzduší alespoň 300 gramů oxidu uhličitého ročně. Ve vytápěných prostorách rostliny zvlhčují vzduch, ochlazují a osvěžují přehřáté místnosti, zatímco v zimních měsících snižují náklady na vytápění, zachycují prach a zelená barva nás navíc uklidňuje.
 

Patentovaná technologie pro jedinečné kaskádové zahrady

Díky novému patentovanému systému Němec s.r.o. je instalace velmi jednoduchá a spolehlivá. Můžete se spolehnout na nadstandardní 10letou záruku na konstrukci. Vertikální zahrady jsou nenáročné na údržbu, doporučujeme automatické  zavlažování.
 

Společnost NĚMEC s.r.o. tvoří kaskádové zahrady přesně na míru vašemu přání a možnostem. Každá je tak originál.

Více informací a inspirace najdete spolu s katalogem rostlin a ukázkami realizací na www.nemec.eu, na facebookových stránkách nebo na Instagramu.

Foto: Kateřina Němcová
0 comments
add comment

Related articles