Mechové stěny a obrazy dopřejí vašemu interiéru harmonický kousek přírody

Publisher
Tisková zpráva
05.10.2020 10:00
Němec s.r.o.

foto: Kateřina Němcová

Pohled na svěží, sametově zelené mechové plochy navozuje blahodárný pocit pohody, relaxace a klidu. Mechové stěny a obrazy se rychle staly nepostra- datelnou součástí mnoha architektonických projektů. Jsou zkrátka oblíbeným designovým doplňkem, který si oblíbili špičkoví architekti a designéři, kteří je svým klientům stále častěji navrhují na míru. Skvěle padnou do každého interiéru, ať už se jedná o váš domov, kancelářské prostory, butiky, showroomy či restaurace.


V zaměstnání trávíme spoustu času, je tedy velmi důležité, jaké prostředí nás obklopuje. Proto se přírodní, mechové stěny staly pro své vlastnosti tolik oblíbenými v mnoha velkých kancelářských budovách. Jejich stále zelenou barvu zajišťuje proces konzervace a stabilizace. Tajemství jejich úspěchu spočívá v ručním sběru a následném sušení na sluníčku. Poté je mech napuštěn směsí bio-glycerinu, barviv a minerálů. Tato směs je pro lidské zdraví naprosto bezpečná. Následuje druhá fáze sušení, po které jsou mechy pečlivě přebrány a baleny. Mechové stěny budou zdobit interiér po mnoho let a jejich údržba je prakticky minimální.


Pořídit si můžete nejen velkoformátové mechové stěny, ale také menší mechové obrazy či aranžované mechové kompozice v rámech. Společnost NĚMEC s.r.o. také nabízí mechové obrazy v betonových rámech potažených ručně aplikovanou stěrkou Betonepox®, které vytvářejí zajímavý protiklad k přírodní ploše obrazu. Pro kreativní jedince jsou k dispozici jednotlivá balení mechu, ze kterého si pomocí své fantazie vytvoří umělecké dílo přesně podle svých představ.

Vyberte si pro své mechové kreace správný typ mechů

Na trhu je poměrně široký výběr stabilizovaných mechů, společnost Němec nabízí ten nejkvalitnější materiál, díky kterému vám budou mechové obrazy dělat radost dlouhé roky! Na výběr máte z několika typů mechů. Mezi nejoblíbenější mech v nabídce společnosti NĚMEC patří Reindeer Moss, tedy sobí mech, plátový mech Sheet Moss, španělský mech Spanish Moss, královský mech Royal Pool Moss, či pravý lesní mech Forest Moss.

Více informací najdete na https://cascadegarden.nemec.eu/nase-produkty/mechy
0 comments
add comment

Related articles