Klinker Centrum s.r.o.

Klinker Centrum s.r.o.

Procházkova 202, Kostelec nad Orlicí
info@klinkercentrum.cz

Vzorkovna Brandýs nad Labem
Průmyslová 2241, 250 01 Brandýs nad Labem
+420 602 620 011

Vzorkovna Kostelec nad Orlicí
Procházkova 202, 517 41 Kostelec nad Orlicí
+420 724 518 211

Hlavní obrázek

Váš partner ve světě cihlových fasád

Naší vášní jsou lícové cihly – jejich krása, funkčnost a řemeslná tradice nás nadchly v zahraničí již před 30 lety a zanedlouho jsme první klinker cihly dovezli k nám do Čech. Postupně jsme rozšířili nabídku o ražené cihly, cihlové obkladové pásky, cihlovou dlažbu, pálenou střešní krytinu a pálené doplňky.
Během svého působení jsme se podíleli na nespočtu realizací různých velikostí. K nejvýznamnějším z nich patří Velký svět techniky v Ostravě, Galerie Vaňkovka v Brně, Radnice Lázně Bělohrad, Lihovar na Smí- chově, Nuselský pivovar, Nová Waltrovka, Green Port a Silver Port, Motel One na Hybernské, rekonstrukce pevnosti Josefov a další.Žádný projekt pro nás není příliš malý nebo velký

Nezalekneme se velkých projektů, jakými jsou bytové domy, rezidenční komplexy, hotely, administrativní objekty atd., ale radost nám dělají i malé projekty o objemu pár metrů čtverečních. Každému projektu věnujeme maximální péči ve všech jeho fázích. Proto se na nás neváhejte obrátit, ať už řešíte studii, nebo je projekt již v realizaci.

Cihly na míru

Moc dobře víme, že Vaše projekty často vyžadují individuální řešení a nespokojí se s katalogovým produktem. Jsme rádi, když jste nároční a když můžeme společně hledat řešení, které pomůže Váš projekt dotáhnout k dokonalosti i mimo papír. Ať už se jedná o atypický odstín, formát nebo tvar. Díky vlastní řezárně cihel navíc můžeme nabídnout specifické řezy cihel a velkou kapacitu řezání rovných i rohových pásků.

Nejširší nabídka lícovek a cihlových obkladů

Spolupracujeme s předními evropskými cihelnami, ze kterých Vám přinášíme to nejlepší. Díky tomu můžete na našich vzorkovnách v Kostelci nad Orlicí a Brandýse nad Labem vybírat z nejširší nabídky na trhu a naživo si zde osahat více než 400 typů cihel, cihlových pásků a dlažby. Ty si u nás nejen vyberete, ale rovnou i odvezete – na skladech máme totiž 25 000 m² ihned k odběru. Vybrané materiály Vám rádi vyvzorujeme a dovezeme k Vám do studia, na stavbu nebo kamkoliv budete potřebovat.

Pojďme společně vybrat tu pravou cihlu pro Váš projekt!

Realizations and projects