Delta Light Czech s. r. o.

Delta Light Czech s. r. o.

Vlastislavova 11, 140 00 Prague
+420 241 740 775-6
info@deltalight.cz

Hlavní obrázek

Společnost DELTALIGHT nv byla založena v roce 1987 p. Paulem Amelootem. Sídlo společnosti je ve Wevelgemu v Belgii. V roce 2005 byla založena dceřiná společnost Delta Light Czech s.r.o. se sídlem v Praze, která zastupuje značku DELTALIGHT na českém trhu.
Najdete nás na adrese Vlastislavova 11, Praha 4 Nusle, kde máme v zajímavém objektu bývalé textilní továrny showroom. Představujeme zde širokou paletu svítidel, tak aby si mohl zákazník vytvořit představu o designu a kvalitě celého nabízeného sortimentu. Rádi Vám poradíme při výběru vhodného svítidla, případně Vám vypracujeme kompletní návrh osvětlení. Pokud to máte do Prahy daleko, můžete navštívit některého z našich partnerů v Brně nebo ve Zlíně. ( kontakty).
Portfolio nabízených typových svítidel pro interiér a exteriér jako i hliníkových světelných profilů pro klientské řešení uspokojí i náročné zákazníky, hledající zajímavé světelné řešení a moderní design. (odkaz na náš katalog)
Využívání nejmodernějších světelných zdrojů (zejména LED) umožňuje minimalizovat velikosti svítidel. Svítidla osazená LED diodami navíc dosahují dosud nebývale nízké spotřeby elektrické energie a jsou tak v souladu s nastupujícím trendem využití obnovitelných zdrojů.
Pokud máte zájem o získání informací, můžeme Vám zaslat katalog v tištěné nebo digitální podobě. Veškeré informace o svítidlech najdete také na webových stránkách výrobce. Zde je Vám k dispozici (i ke stažení) kompletní katalog, informace o technických parametrech svítidel a samozřejmě všechny potřebné informace pro použití a instalaci libovolného svítidla z celé škály výrobků DELTALIGHT.

Realizations and projects


0 comments
add comment