Společnost Delta Light rozšiřuje svůj sortiment architektonických svítidel

Publisher
Tisková zpráva
17.05.2022 17:50
Delta Light Czech s. r. o.

Ikonický katalog The Lighting Bible 14 prezentující kolekci architektonického osvětlení společnosti Delta Light se rozšiřuje o sérii zbrusu nových a inovovaných funkčních i estetických svítidel. Objevte neotřelý design, poutavé detaily a nové ambiciózní řešení osvětlení. Vstupte s námi do světa Pure Lighting Pleasure a prozkoumejte hranice designu, výkonu, architektury a inovativních technologií.

Rozptýlené světlo všude kolem

SUPERLOOP je jasným příkladem, že svítidlo může být funkční, dekorativní a současně může přitahovat pozornost. Tuto širokou řadu svítidel nově doplňuje verze SUPERLOOP OVAL a řada SUPERLOOP SLIM, která dokáže rozptylovat světlo po celém obvodu vně i uvnitř. Tělem svítidla je hliníkový profil ve tvaru kruhu nebo oválu. Světelným zdrojem je speciálně navržený proudově řízený LEDflex pásek umožňující několik způsobů stmívání.

Jemná záře koule jako archetyp

OONO skrývá víc než jen jemnou všeobjímající záři. Kombinuje elegantní vzhled s hřejivým efektem rozptýleného světla a spojuje robustní vzhled kovu s čistotou skla. Jde o výjimečné svítidlo, které sjednocuje exteriér a interiér, vytváří souhru přímých linií s dokonalými kruhovými tvary a slučuje černou a bílou barvu přidáním zlatého nádechu.

Design, který poutá pozornost

OCTAV zaujme na první pohled a je těžké z něj spustit oči. Čím déle se na něj člověk dívá, tím více designových prvků odhaluje. Ať už jde o hranatý design svítidla, který je v naprostém kontrastu s jeho zaoblenou spodní částí, nenápadně umístěný pant uvnitř těla svítidla nebo důmyslně skrytá optika.

Od jednoduchého svítidla k sofistikovanému osvětlení

BOXY je propracovaná řada svítidel pro přisazenou montáž, a to jak krychlových, tak válcových. Nově umožňuje instalaci na magnetickou lištu SHIFTLINE M26 L. Na pohled se zdá, že lišta prochází přímo skrze svítidlo, zatímco ve skutečnosti je tělo svítidla navrženo tak, aby dokonale přiléhalo k magnetické liště a splynulo s ní v jeden celek.

Svítidlo, které vám ukáže cestu

INLET je nástěnné svítidlo pro orientační osvětlení chodeb a schodišť. Varianta TRIMLESS XS vyzařuje úzký světelný paprsek, který na podlaze vytváří světelný efekt ve tvaru trojúhelníku. Větší verze varianty TRIMLESS se dodávají v provedení „Low“ nebo „High“, které plošně osvětlují povrch jemným světlem. Svítidla jsou k dispozici v bílé, černé nebo zlaté barvě a hodí se do obytných prostor.

Kompaktní systém osvětlení, co jde s dobou

Zápustné svítidlo PLAT-OH! představuje flexibilní řešení osvětlení pro náročná prostředí. Nabízí 2 různé úhly vyzařování, 3 různé barvy povrchové úpravy a možnost volby mezi bezrámečkovým provedením a klasickým rámečkem. Svítidla vyžadují pouze 55 mm hloubky zapuštění, ale přesto lze PLAT-OH! naklápět až o 30°.

Pro exteriér jako stvořený

Nová řada venkovních svítidel SPIX je natolik variabilní, že je možné ji využít v rámci celého exteriérového projektu. Osvětlí stromy, dokáže zdůraznit podobu architektury nebo zvýraznit cesty. Přestože má svítidlo SPIX kompaktní rozměry, jeho chytrá konstrukce nabízí řešení bez viditelné kabeláže vně svítidla.

Chytrý a variabilní design podle vašich představ

CUPPA je vítaným doplňkem řady magnetických profilů, který rozšiřuje tuto kolekci o dekorativní závěsná svítidla. Na jediný modul lze přidat více různých stínidel, což uživateli poskytuje naprostou flexibilitu při navrhování podoby svítidla podle vlastních představ.

Více o nové kolekci naleznete na: https://new.deltalight.com/

Zdroj: Delta Light Czech, www.deltalight.cz

0 comments
add comment

Related articles