Delta Light na Designbloku

Publisher
Tisková zpráva
20.09.2019 07:30
Delta Light Czech s. r. o.

Lehká, vzdušná a přesto prostorově výrazná svítidla Soiree rozehrají hru světla a stínu na letošním Designbloku. Unikátní charakter světel zajistí, že se z různých směrů jeví zcela odlišně. Interakce kruhových a pravoúhlých forem se světlem spustí dynamické napětí na výstavním stánku společnosti Delta Light. Přijměte tímto pozvání na veletrh Designblok, největší přehlídku designu ve střední Evropě a objevte měnící se charakter svítidel Soiree.


Od teď také dekorativní

Delta Light je dlouhodobě známá především pro svá technicky pojatá architektonická svítidla. Nyní poprvé uvádí také kolekci dekorativních světel, která představí právě na Designbloku. Jádrem portfolia stále zůstávají technologicky vyspělá architektonická svítidla, nově je doplňují také dekorativnější světla v expresivních tvarech ze série Soiree. Tu tvoří závěsná svítidla s kovovým, avšak stále vzdušně působícím tělem.

Kulatá či hranatá, zlatá nebo černá, malá i velká

V nabídce jsou svítidla Soiree ve zlatém nebo černém matném provedení, s opálovým zdrojem nebo s žárovkou s přiznanými vlákny, a hned v několika velikostech, od malých s šířkou kolem 40 cm až po téměř metrové průměry. Série obsahuje kulatá a obdélníková svítidla, která jsou shodně tvořená kovovými lamelami centrálně obtočenými kolem světelného zdroje. Ty kolem něho vytvářejí transparentní závoj a lámou světlo, které vrhá charakteristické stíny. V prostoru fungují svítidla Soiree jako velkolepé solitéry stejně dobře jako kompozice více světel různých tvarů, velikostí i barev.

Delta Light na Designbloku

Estetickou lehkost, dokonalé technické zpracování, a především hru světla a stínu svítidel Soiree můžete vidět na letošním Designbloku ve dnech 17. - 21. října 2019. Stánek Delta Light najdete již tradičně v pravém křídle Průmyslového paláce v Superstudiu.
0 comments
add comment

Related articles