Kanceláře AON plné světla a zeleně

Publisher
Tisková zpráva
22.06.2018 19:30
Delta Light Czech s. r. o.

Světelné profily B-Liner v otevřeném kancelářském prostoru
Nových kancelářských prostor společnosti AON, nacházejících se v historické budově přímo na Václavském náměstí v Praze, se ujalo studio Progres Atelier. Navrhli kanceláře plné světla, kde se daří i živým stromům. S přípravou a realizací osvětlení se obrátili na společnost Delta Light, se kterou navrhli elegantní a účinné světelné řešení.

Hlavní zdroj světla v otevřených kancelářích zajišťují lineární světelné profily B-Liner, kterých je v projektu celkem 36 metrů. Dvojice tenkých světelných linek v bílé barvě je zavěšena od stropu přímo nad pracovními stoly. Navzdory své tvarové jednoduchosti a designové vytříbenosti jsou profily dostatečně výkonným světelným řešením, vhodným pro celodenní práci. LED pásky v profilech jsou efektivní a současně i úsporné.

Profily B-Liner jsou ideálním světelným řešením pro prostory, které vyžadují kompaktní a zároveň výkonné osvětlení. Mohou svítit pouze směrem dolů nebo podpořit celkové osvětlení prostor svícením současně dolu i nahoru do stropu. Profily od společnosti Delta Light jsou vždy vyráběné na míru danému prostoru a plně tak dokáží využít jeho dispozici.

Odpočinkovou zónu, stávající se nezbytnou součástí moderních pracovišť, navrhli architekti z Progres Atelier pro společnost AON v tlumených barvách a do nich umístili výrazná kruhová svítidla SuperOh!, vytvářející tvarový protipól k minimalistickým profilům použitým v kancelářích. Kompozici tvoří 3 černé kruhy s průměry 70, 120 a 170 cm v různých provedeních v podobě bodových LED diod nebo světelné linky svítící difuzně po celém obvodu kruhu. Zavěšené v různých výškách vytvářejí kompozici, která zaujme na první pohled.
0 comments
add comment

Related articles