Komplexní knihovna PRESBETON pro Revit Architecture

Vložil
Tisková zpráva
17.06.2014 08:20
PRESBETON Nova, s. r. o.

Rodiny betonových výrobků a doplněk pro generování textur dlažeb

Elektronický katalog PRESBETON pro Revit Architecture 2013 a 2014 obsahuje kompletní sortiment firmy: betonové dlažby, obrubníky, zdicí prvky, ploty, venkovní architekturu, schodiště, palisády a doplňky. Jedná se tak o nejrozsáhlejší katalog uceleného sortimentu betonových výrobků pro uživatele Revitu v ČR, který Vám ušetří hodiny času při vkládání těchto prvků do projektu.

Hlavní součástí katalogu je doplněk API, pomocí kterého lze nakonfigurovat libovolnou pokládku, složenou z typu dlažby, typu jejího povrchu a barevnosti jednotlivých dlaždic, které výrobce dodává. Výsledkem je vygenerovaná textura a šrafa, které lze použít pro projektovou dokumentaci i vizualizace. Uživatelé BIM softwaru Revit Architecture 2013 a 2014 mohou vytvořit pokládku i z jednotlivých 3D prvků dlaždic a vytvořit tak neomezené množství variant.

Další části sortimentu firmy PRESBETON lze použít jako běžné parametrické 3D prvky.

Všechny objekty jsou naprogramovány tak, aby reagovaly na podrobnost zobrazení od hrubého až po nejjemnější, kde jsou například u dlažeb přiznané spáry. Samozřejmostí jsou výkazy prvků.

Doporučená HW a SW konfigurace

Vzhledem k tomu, že API doplněk pracuje s informační databází o velikosti v řádu GB, je doporučena konfigurace výkonnější, což ovšem obecně platí i pro samotný Revit 2013 a 2014.

-    64bitový operační systém Windows
-    Paměť RAM min. 8 GB
-    Volné místo na pevném disku min. 4 GB (před instalací)


BIM project s.r.o.
Divize Revit Architecture
Ing. arch. Jakub Zoula
+420 722 926 037
jakub.zoula@bimproject.cz

PRESBETON Nova, s.r.o.
Ing. Michal Sluka
+420 733 164 690
michal.sluka@presbeton.cz
www.presbeton.cz
0 komentářů
přidat komentář

Související články