Velkoformátová moderní dlažba MONUME

Vložil
Pavlína Drbálková
28.11.2012 10:55
PRESBETON Nova, s. r. o.

Rychlá pokládka a jedinečný vzhled

MONUME Piano povrch tryskaný
Milovníci velkoformátových dlažeb jistě ocení letošní novinku – dlažbu MONUME, se kterou přichází na trh česká společnost PRESBETON. Velikost dlažebních kamenů (MONUME - 600 x 400 mm nebo MONUME II - 600 x 200 mm) zaručuje velice rychlou a jednoduchou pokládku. V případě provedení „skladba“ jsou základní kameny doplněny o krajové kameny (MONUME – 300x400 mm a MONUME II – 400x200 mm, 200x200 mm).Jednotlivé kameny lze spolu kombinovat a vytvářet různé skladebnosti (viz foto).

Při výběru barvy může zákazník volit mezi jednodruhovými barvami – přírodní a černá nebo 4 atraktivními colormixy – Piano, Piedo, Namib a Vario. Povrch dlažby je buď hladký nebo je upraven tryskáním.
MONUME černá povrch tryskaný
MONUME Namib povrch hladký
MONUME Piano povrch tryskaný
MONUME Piedo povrch hladký
MONUME přírodní povrch tryskaný
MONUME Vario povrch hladký

Výška dlažby 80 mm ji předurčuje k širokému využití a to jak pro středně náročný provoz, tak i pro plochy s větším zatížením, např. pojezd osobními automobily. Své využití najde jak na soukromých prostranstvích (okolí rodinných domů aj.), tak i ve veřejném sektoru (náměstí, chodníky, pěší zóny, prostranství u obchodních centrech aj.).
Inspirujte se na www.presbeton.cz.

MONUME Namib povrch hladký


MONUME Piano povrch tryskaný


MONUME Piedo povrch hladký


0 komentářů
přidat komentář

Související články