SEDMA International s.r.o.

SEDMA International s.r.o.

Showroom
Svatoplukova 63A, 615 00 Brno

(+420) 776 710 716
obchod@sedma.cz

Hlavní obrázek
SEDMA je moravská fabrika (výroba 20 km od Brna v Újezdě u Černé Hory 96) minimalistického řešení minimalistických velkoformátových oken, dveří a střeš- ních prosklených velkých oken. Dnešní trend je ničím nerušený výhled z oken bez příček, rámů atd., který dokonale zajistí skvělý výhled.

Bezrámová okna a dveře

Minimal SEDMA 80 hliníková bezrámová okna a dveře se skrytým křídlem, které jsou trendem dnešního řešení prosklených otvorových výplní rezidenčního bydlení.
Standardem je vysokopevnostní hliníkové skryté kování se skrytou klikou Arch SEDMA, která dokresluje minimalistické provedení bezrámových oken a dveří Minimal SEDMA 80.

Rámy i křídla zabírají jen 66 mm ze skla z jedné strany, což řadí mezi minimalistická okna a dveře, které jsou funkční a designové řešení i pro velkoformátová okna a dveře.
Speciální řešení bezrámových oken a dveří umožňuje rozměry až do velikosti 1,3 m × 2,8 m, které umožní otvírání i vyklápění (venltilací).

Všechna bezrámová okna Minimal SEDMA 80, jsou standartně zasklena trojsklem s nejlepší možnou dosažitelnou izolací pro trojsklo Ug: 0,5.

Posuvná bezrámová okna a dveře

Panoramata Ultra Slimm hliníková bezrámová posuvná okna a dveře jsou praktickým luxusním řešením posuvných oken, které umožní od podlahy až ke stropu skleněnou prosklenou plochu.
Maximální plocha jednoho posuvného pole posuvných bezrámových je až 25 m², která zaručuje mnohostranné využití a velikosti jsou nekonečné. Maximální výška posuvných bezrámových oken a dveří Panoramata je 4,1 m, maximální šířka více posuvných oken a dveří je neomezená, běžně realizujeme i 20-30 m dlouhé. Rozmanitost řešení bezrámových posuvných oken a dveří nabízí rohové pevné, nebo posuvné rohové posuvná bezrámová okna a dveře, nebo pouzdrové řešení, kde je otevřeném stavu bezrámové posuvné křídlo Panoramata skryté ve stavbě. Dvoukolejné, tříkolejné a čtyřkolejné provedení je Panoramat běžné řešením.

Pro těžké velkoformátové a extrémně těžké posuvné bezrámové okna a dveře je možné použít elektropohon, který zajistí pohyb odsunutí a zavření bezrámových posuvných oken a dveří až do váhy 900 kg těžkých posuvných oken a dveří.

Standartně jsou použita trojskla s izolací Ug:0,5. U větších skleněných ploch je použito bezpečnostní zasklení, které zaručí bezpečnost uživatelům.

Posuvná bezrámová okna a dveře vynikají svou subtilností a minimalismem, kde jediným rušivým prvkem je 2,5 cm dělící sloupek a rámy i křídla jsou standartně skryté ve stavbě.

Pivotové dveře

Pivotové dveře XL SEDMA umožní velké a vysoké prosklené plochy.
Minimalistické řešení a elegantní vzhled pivotových dveří umožní maximální rozměry dveří, do velikosti 1,7 m × 3,0 m v proskleném řešení nebo jiném designovém provedení.
Pivotové dveře XL SEDMA jsou dveře široké, standartně jsou osazeny minimálně 6 zámky motorickými, které pivotové dveře XL SEDMA dokonale zamykají a zajistí bezpečnost dveří. Samozřejmostí je osazení pivotových dveří XL SEDMA biometrickou čtečkou (otisk prstů), klávesnicí, NFC, RFC čipem nebo designovým skrytým madlem s Led podsvícením, kamerou nebo dřevěným decentním madlem.

Reference