Ruukki CZ s.r.o.

Ruukki CZ s.r.o.

Pekařská 695/10a, 155 00 Praha
+420 257 311 040
ruukki.cz@ruukki.com

Hlavní obrázek

O společnosti Ruukki

Ruukki CZ s.r.o. a Ruukki Slovakia, s.r.o. jsou společnosti patřící do finské skupiny Ruukki Construction. Mateřská společnost vznikla v roce 1960 a v současné době operuje se svými 2500 zaměstnanci ve dvaceti zemích Evropy. Nyní je Ruukki Construction součástí švédské skupiny SSAB. Řetězec výrobků a služeb sahá od vlastních hutí a oceláren, přes vývoj, výrobu a prodej produktů až po inženýrské a dodavatelské služby. Mezi základní výrobky patří sendvičové panely, fasádní pláště, prefabrikované stěnové a střešní prvky, fotovoltaická řešení pro fasády, ocelové střešní krytiny a střešní konstrukce.

Ruukki v České republice a na Slovensku

Společnost Ruukki působí v ČR od r. 1991 a na Slovensku od r. 1998. V  devadesátých letech firma vystupovala pod značkou Rannila a od roku 2004 přijala obchodní název Ruukki společně s ostatními částmi společnosti po celém světě. Česká republika a Slovensko patří díky tradici v regionu k významným trhům Ruukki střední a východní Evropy. Dnes má společnost v  ČR a na Slovensku celkem čtyři pobočky, siť desítek partnerských prodejních míst a 80 kmenových zaměstnanců a i díky těmto úspěchům je vnímána jako zocelený partner profesionálů v oblasti stavebnictví a průmyslu.

Ruukki Components

Náš způsob práce vám pomůže vybrat si nákladově nejefektivnější řešení a úroveň energetické účinnosti během životního cyklu vaší budovy lehce a spolehlivě. Kromě maximalizování energetických úspor věříme také tomu, že budování integrace je účinným způsobem snižování investicí do zařízení na obnovitelné zdroje energie. Projekty budované v souladu s principy udržitelného rozvoje dosahují vyšší kredit v certifikaci.

LEED* a BREEAM*

Fasádní systémy Ruukki® nabízejí široký výběr kompletních stěnových systémů pro průmyslovou a komerční výstavbu. Věříme, že si u nás najdete produkty, které budou dokonale odpovídat vašim potřebám energetické i  environmentální účinnosti. Přidejte se k nám a budujte s námi celoživotní efektivnost vašich stavebních projektů!

Realizace a projekty


0 komentářů
přidat komentář