Ještěd f kleci 20 - pozvánka na vyhlášení

letní semestr 2017/18

Zdroj
Vojta Eliáš, FUA TUL
Vložil
Tisková zpráva
21.06.2018 08:20
Liberec

Jiří Suchomel
Jitka Pucandlová
Jan Hora

Studentská soutěž na Fakultě umění a architektury Technické univerzity v Liberci, která uzavírá semestr a oceňuje nejlepší projekty z oborů Architektura a urbanismus a Environmentální design.
 V pořadí již 20. zakončení semestru zahájí v pondělí 18. 6. svou přednáškou Prof. Ing. arch. Akad. arch. Jiří Suchomel o začátcích fakulty a následně proběhne vernisáž studentských prací v ateliéru Karla Hubáčka.

V úterý proběhne pásmo přednášek na témata, ve středu se budou konat dva workshopy a ve čtvrtek 21. 6. porota ve složení Jitka Pucandlová, Adam Gebrian, Jan Hora, Pavel Mrkus a Michaela Hečková vybere nejlepší semestrální studentský projekt z fakulty umění a architektury.

Program:

18.6.
VERNISÁŽ od 18:00

19. 6.
PŘEDNÁŠKY ABSOLVENTŮ FUA (Filip Landa – ERA 21, Anna Jeřábková – gastro umění) na téma Co všechno  můžeš dělat, když vystuduješ FUA
SEJF – přednáška o sudetské architektuře
PŘEDNÁŠKY XRASMUS

20. 6.
CELODENNÍ WORKSHOPY Štěpána Matouška a Šimona Dočekala, Jiřího Vágnera
VEČERNÍ KONCERT ±0 a ROLE v hospodě Vokno

21. 6.
od 19:00 VYHLÁŠENÍ soutěže v ateliéru Karla Hubáčka.
Kromě čtyř nominovaných a jednoho výherce bude vyhlášen projekt s největší oblibou diváků. Následně se můžete těšit na koncert Thrown na Studentském náměstí v areálu Technické univerzity a poté afterparty v hospodě Vokno.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář

Související články