Vypínače Hager Manufaktura: nové materiály v exkluzivních malých sériích

Vložil
Tisková zpráva
15.08.2019 11:00
Hager Electro s.r.o.


Další krůček k dokonale promyšlenému stylovému bydlení: o významu osvětlení již nepohybuje nikdo. Doplňte jej originálními ručně vyráběnými vypínači a zásuvkami ze zakázkového programu Hager Manufaktura. Ať už vám padne do oka retro-look, nápadný vysoce lesklý povrch, jemné minerální barvy nebo pozornost poutající materiály jako měď nebo mosaz – nejnovější přírůstky do rodiny zakázkově vyráběných vypínačů Hager Manufaktura budou pastvou pro oči i radostí na dotek v jakémkoliv promyšleném interiéru.

berker K.5 leštěná mosaz

Působí jako vypínač, který by si do svého budoáru vybral špičkový architekt v 70. letech… A budil by stejný rozruch a obdiv tehdy stejně jako dnes. Ležérně elegantní tvar dokonale podtrhuje použitý materiál – leštěná mosaz. Výsledný efekt? Jedním slovem působivý!

Dnes zažívá skutečný boom. Tento vypínač byl oživen díky retro-mánii, která momentálně vládne světu architektury a interiérového designu. Díky tomu hodnotné materiály slaví svůj comeback. Nechte tento jedinečný vypínač vyniknout i na moderních površích – na betonu, kameni nebo masivním dřevu bude působit vysoce sebevědomě!

berker Q.7 odstíny minerálů, matné

Růžová nebo jemná žlutá barva už dávno v našich obývacích pokojích nejsou vzácností. Tyto trendy odstíny stojí sice teprve na své startovní čáře, ale v následujících letech budou do našich interiérů pronikat stále častěji.

Díky domovním přístrojům Berker Q.7 v neobyčejných osmi originálních odstínech minerálů a kamenů mají architekti a designéři k dispozici spínačovou řadu, která nejen že si odvážně hraje s barvami, ale přináší také skoro neuvěřitelnou rozmanitost: více než 700 kombinací barev a funkcí.

berker serie 1930, černá matná sametová (softtouch)

Představte si sami sebe, jak vstupujete do dokonalého a do posledního detailu propracovaného retro-interiéru. Otočíte vypínačem a dokonce i ten pocit dokonale navozuje staré dobré časy…
Tento jedinečný povrch nese název softtouch – doslova "jemný dotek". Tato speciální povrchová úprava propůjčuje vypínači hřejivý a sametový povrch, který si uvědomíte při každém dotyku. Rámečky máte k dispozici v jedno- až třínásobném provedení. Rámečky a středové díly v černé, matné a softtouch verzi umožňují libovolné kombinace pro kýžený výsledný efekt a funkci.
berker R.1, kartáčovaná měď

Měď je trendy: v koupelně, kuchyni, na svítidlech i na nábytku, tam všude už lidé objevili kouzlo ryzího kovu. Program Manufaktura nemůže zůstat stranou, a proto představujeme náš zbrusu nový přírůstek: Berker R.1 v designu kartáčované mědi.
Tyto jedinečné rámečky můžete dle libosti kombinovat s veškerými středovými díly Generace R., které jsou k dispozici v bílé nebo černé barvě. Speciální povrchová úprava chrání citlivý kov před otisky prstů nebo oxidací.

berker R.3 ušlechtilá ocel, matný černý chrom

Každý rámeček této série je naprosto jedinečný, neboť jeho matná povrchová úprava je dokončována ručně. Jednou je matná vrstva silnější, jednou subtilnější, podle toho, jak velký tlak vyvine ruka při finální úpravě. Tento nestejnoměrně působící vizuální efekt je žádaný a propůjčuje této sérii naprosto jedinečné kouzlo: jakoby opotřebovaný vzhled, mimořádně vhodný do etno interiérů nebo průmyslového designu.

 
Výrobní program Hager Manufaktura se zaměřuje na řešení individuálních požadavků zákazníků na vzhled a podobu domovních spínačů. Veškerá výroba je zakázková a díky tomu lze vyjít vstříc téměř jakýmkoliv požadavkům zákazníka, ať už se týkají netradičních materiálů nebo nestandardní povrchové úpravy rámečků. V rámci programu Hager Manufaktura je možné nechat si vyrobit vypínače např. z cenných kovů, džínoviny, kůže, betonu nebo neonového akrylátu a pokrýt je třeba krystaly Swarowski. Častým požadavkem bývá potisknout rámečky vypínačů ikonkami, piktogramy nebo krátkými texty, které např. usnadňují hostům ovládání světel v hotelových pokojích.


0 komentářů
přidat komentář

Související články