Požitek z vody pro všechny smysly. Nová kolekce GROHE SPA

Vložil
Tisková zpráva
07.09.2021 16:05
GROHE ČR S.R.O.

                                

  • Soukromé útočiště přímo u vás doma: Exkluzivní kolekce GROHE SPA bude uvedena na trh v září 2021
  • Prémiová koupelnová výbava: produkty z kolekce GROHE SPA umožňují vytvoření skutečně výjimečných koupelen
  • Spojení moderního designu a špičkových technologií: GROHE Allure, stropní sprchové moduly, a tělové trysky

Zákazníci hledají způsoby, jakými si mohou odpočinout od hektického každodenního života a uvolnit tělo, duši a svou vytíženou mysl. Povědomí o svém duševním i tělesném zdraví nebylo nikdy vyšší. Koupelna je často jediným místem v domácnosti, kde lze najít chvilku pro sebe. Proto je klíčové nabízet produkty, které uspokojí vysoké nároky zákazníků a pomohou jim vytvořit jejich osobní útočiště.

Společnost GROHE, přední světový poskytovatel kompletních koupelnových řešení a kuchyňských baterií, představí v září 2021 novou kolekci GROHE SPA. Specializované prémiové produkty, vyvinuté v reakci na rostoucí trend duševního a tělesného zdraví s cílem nabídnout zákazníkům unikátní zážitek pro všech pět smyslů. Nezávisle na tom, zda chcete navrhnout wellness pro luxusní hotelový resort nebo soukromou koupelnu, produkty z kolekce GROHE SPA vám poskytnou absolutní tvůrčí svobodu. Moderní design a pečlivě vybrané materiály, povrchové úpravy a barvy v kombinaci se špičkovými technologiemi vyniknou v každém interiéru.

„Nová kolekce GROHE SPA je ztělesněním naší vášně pro vodu a oslavou tohoto cenného přírodního zdroje. Exkluzivní řada je určena především architektům a designérům, kteří chtějí proměnit koupelny svých klientů v ohromující domácí oázu, která stimuluje všechny smysly. Produkty z řady GROHE SPA jsou příslibem „vody zdrojem zdraví“. Pomohou vám prožít nezapomenutelné vodní zážitky pro vaše tělo a duši, a dosáhnout pocitu absolutní blaženosti. Jedinečnost kolekce podtrhuje moderní design, který každému koupelnovému projektu dodá nepřehlédnutelný a odvážný prvek. Současně paleta pečlivě vybraných barev a povrchových úprav umožňuje architektům a designérům dodat interiéru osobitý nádech,“ říká Patrick Speck, Leader, LIXIL Global Design, EMENA. 

Nová generace baterií GROHE Allure se sofistikovanými technologiemi a luxusním vzhledem

Oblíbená řada baterií GROHE Allure byla aktualizována a je nyní součástí nové kolekce GROHE SPA. Tato elegantní baterie je skutečným designovým klenotem. Vyznačuje se úchvatným, minimalistickým a mimořádně kompaktním zpracováním, který je nyní vzhledem ke své organické estetice ještě přitažlivější. Kombinace nejmodernějších technologií s německým řemeslným zpracováním vyústila ve speciální funkci: Precizní ovládací prvky tříotvorové umyvadlové baterie nabízí haptickou odezvu, která zlepšuje uživatelskou zkušenost.

Nová generace řady GROHE Allure nabízí designérům a architektům možnost vytvořit dokonale harmonický zážitek z koupelny podle osobního vkusu svých zákazníků. Všestranná řada zahrnuje také podlahové baterie a vanové vodopádové baterie, které umožňují dosáhnout sladěného designu celé koupelny. Baterie z řady Allure jsou k dispozici v široké škále barevných a povrchových úprav: chromové, kartáčovaný Cool Sunrise, kartáčovaný Warm Sunset a Hard Graphite. Jdou tak ruku v ruce s doplňky ze stejnojmenné řady.

Sprchový zážitek na míru pro vaše domácí wellness

Novou kolekci GROHE SPA doplňují dva přizpůsobitelné sprchové prvky, které reagujína individuální sprchové návyky a poskytují čirý požitek z vody. Stropní sprchové moduly GROHE SPA přinášejí do koupelny podmanivý vodopádový proud. Díky modulárnímu sprchovému řešení si můžete vybrat a kombinovat různé režimy proudu. Kreativitě se meze nekladou. Při navrhování stropní sprchy budete mít plnou flexibilitu a budete tak moci svůj projekt plně přizpůsobit potřebám vašich zákazníků. Extra tenký design modulů odpovídá kulatým i hranatým tvarům baterií a sprch a zdůrazňuje jejich minimalistický, přesto sofistikovaný vzhled.

Tělové trysky GROHE SPA doplňují nové portfolio a obohatí každodenní sprchování o pulzující vodní masáž. Jejich ovládání je rovněž velmi intuitivní: Po spuštění vody se tělové trysky vysunou z krycí desky. Přepínání mezi režimy Rain a Active Jet pak lze snadno jejich otáčením. Po zastavení se trysky zcela zasunou zpět do nástěnného panelu, díky čemuž ve sprše nezabírají takřka žádné místo.

Plná svoboda volby je zaručena kulatými i hranatými variantami, které jsou navíc k dispozici v různých barvách z palety GROHE, aby ladily s jakýmkoli stylem koupelny. Nové tělové trysky navíc umožňují ekologicky šetrnou spotřebu vody díky technologii EcoJoy, která snižuje spotřebu vody. Tělové trysky GROHE SPA tak efektivně propojují odpovědné zacházení s vodou a požitek ze sprchování.

Poznejte budoucnost na nové digitální platformě GROHE X.

Oficiální sociální média společnosti GROHE: Facebooku, Twitteru, Instagramu, LinkedIn a YouTube.
0 komentářů
přidat komentář

Související články