Pestrá paleta barev pro vaši koupelnu

GROHE Colors

Vložil
Tisková zpráva
20.06.2022 17:05
GROHE ČR S.R.O.

Barvy jsou přirozenou součástí světa kolem nás. Hra sametových odstínů na noční obloze. Uklidňující pastelové tóny korálů v oceánu. Duha za letního deště. Všechny barvy západu slunce. Nezměrná škála odstínů je běžnou součástí naší každodenní reality, patří do našich životů i do našich domovů, koupelnu nevyjímaje. Vneste do ní podmanivé tóny a nechte se unášet osobitou hrou barev.

GROHE Colors je pečlivě vybraná kolekce deseti barev a povrchových úprav, která vám poskytne nespočet možností, jak dovést váš koupelnový interiér k estetické dokonalosti.

Precizní sladění napříč celým interiérem

Barevná provedení byla vždy nenahraditelnou součástí interiérového designu, ovšem jejich role se v průběhu vyvíjela. Způsob, jakým barvy, povrchové úpravy a použitý materiál ovlivňují celkový dojem z koupelny se sice mění, výsledek ale zůstává stejný.

Vše nakonec vede k tomu, že se z barevného vybavení jako je například vodovodní baterie stává klenot a jedinečný doplněk interiérového designu. Nechte se inspirovat dvěma vysoce kvalitními povrchovými úpravami – tradiční elegancí zářivě lesklých povrchů a moderní čistoty povrchů kartáčovaných. Díky tomu máte výběr pro dotažení vašeho příštího projektu k dokonalosti a příslib všeho, co budete potřebovat pro ty nejúchvatnější designové fantazie – více elegantních povrchů, více inspirativních barev a luxusnější materiály.

Aby k sobě navíc jednotlivé komponenty výjimečně pasovaly stylem a designem, nabízí nyní GROHE možnost navrhnout si vlastní koupelnu podle individuálních představ a osobitého vkusu na pevných základech moderního designu a praktických funkcí. Kompletní koupelnová řešení rozšiřují nabídku o řady sanitárné keramiky, díky které lze vytvořit zcela konzistentní koupelnu podle vlastních představ.

Nadčasový trend

Teplé barvy jsou stálicí ve světě designu – a současně jednou z inspirací nové kolekce povrchových úprav GROHE.

Jedinečná povrchová úprava baterií Cool Sunrise vnese do koupelny lesk, evokuje sofistikovaný a tradiční luxus, zatímco pokud zvolíte matnou verzi, prozáří vaší prostor moderním stylem s nádechem nostalgie. Kombinujte s tmavými, světlými nebo čistě bílými interiérovými prvky.

Hřejivý dotek luxusu a pohlazení na duši pro všechny milovníky osobitého designu, to je odstín Warm Sunset. Toto barevné provedení se stane třešničkou na dortu všech netypických koupelen a dodá jim výjimečnou atmosféru. Hodí se například k tmavým kamenům, mramoru nebo betonu.

Kontrastující klasika

Hra ostrých kontrastů světlých a tmavých odstínů je velmi populární.

Podmanivý povrch broušeného grafitu vám poskytne barevné provedení Hard Graphite. Nemusí jít ovšem nutně jen o výrazný prvek. Je vhodné jak pro elegantní doplnění čistě bílého prostoru, nebo naopak jako nenápadný doplněk barevně precizně sladěných koupelen. Dobře doplňuje především subtilnější materiály, jakými jsou například beton nebo světlé dřevo.

Jste příznivci kosmpolitního designu? Prostřednictvím matné nerezové povrchové úpravy Super Steel, která se skvěle hodí nejen k oceli, ale také světlému mramoru, betonu nebo středně tmavému dřevu, dosáhnete vysoce luxusního dojmu.

Nikl vnese do koupelny dotek přírody. Povrchová úprava v niklovém provedení najde své místo především v koupelnách, ve kterých se spojují kvalitní technologie s organickými prvky, aby společně vytvořily minimalistický, avšak přirozeně působící prostor. Nejlépe vypadá v kombinaci s kameny, světlým betonem nebo mramorem.

Projevte svou osobitost

Váš styl, vaše barva. Kreativitě se meze nekladou a díky produktům GROHE můžete jedinečnost své koupelny posunout zase o kus dál. Nejoblíbenější designové řady vodovodních baterií, sprch, doplňků a splachovacích tlačítek GROHE lze nyní integrovat do jakéhokoli sladěného konceptu koupelny – od elegantních baterií řad Atrio či Lineare přes minimalistické kolekce Essence, Allure Brilliant nebo Eurocube. Harmonickou souhru barev poté uzavírají populární zápustné pákové baterie, podomítková varianta systému SmartControl, inovativní ruční sprcha Rainshower SmartActive a hlavová sprcha Rainshower SmartActive s více režimy proudu. Vyberte si z palety odstínů GROHE Colors ten váš a udělejte krok ke své ideální koupelně dokonale odrážející vaši individualitu.

0 komentářů
přidat komentář

Související články