Zákazník jako tvůrce osobitého koupelnového interiéru

Vložil
Tisková zpráva
22.03.2021 10:55
GROHE ČR S.R.O.

Hranice mezi jednotlivými částmi našich domovů se začaly postupně stírat, místnosti se vzájemně prostupují, splývají. Koupelna se otevírá a z ryze funkčního prostoru určeného pro osobní hygienu se stává útočiště před hektickým světem okolo nás. To s sebou přináší zvyšující se nároky na kvalitu a estetickou stránku koupelnového vybavení.

Stále častějším přáním zákazníků je možnost přizpůsobit koupelnu vlastnímu vkusu a současně zohlednit designový koncept celého interiéru jejich domu či bytu. Velký vliv na atmosféru místnosti přitom mají barvy. Proto se společnost GROHE rozhodla představit kolekci GROHE Colors, která nabízí maximální svobodu volby – deset dechberoucích barev a povrchových úprav napříč všemi koupelnovými produkty, od baterií a sprchových systémů až po splachovací tlačítka a další doplňky.

Nadčasová krása bez kompromisů

Při rozhodování o barevných variantách se designéři společnosti GROHE nechali inspirovat celosvětovými trendy. Během návštěv všemožných veletrhů a výstav zpozorovali, že domácí nábytek čím dál více tíhne k tmavým, teplým barvám. Na základě této vývojové tendence vytvořili barevný koncept, který se bezvadně hodí do všech moderních, pečlivě navrhovaných interiérů. Jakmile uživatel v koupelně zainvestuje do určitého barevného tónu, jeho změna není tak snadná jako například vymalování stěny. Kolekce GROHE Colors je proto formována tak, aby zákazníci získali prostředek, kterým by mohli realizovat i ty nejodvážnější vize koupelnového designu, a zároveň byly jednotlivé barevné kombinace nadčasové a jejich zpracování si svou kvalitu udrželo po mnoho desítek let.

Výrobní proces s kořeny v leteckém průmyslu

Kolekci GROHE Colors charakterizuje spojení estetiky a dokonalé funkčnosti. Součástí této kolekce – vedle již tradiční chromové varianty – je dalších devět barevných a povrchových provedení s názvy SuperSteel, Cool Sunrise, Warm Sunset, Nikl a Hard Graphite, všechny v kartáčované a leštěné verzi. Bezkonkurenční úroveň kvality je zajištěna inovativním výrobním procesem, který se nazývá PVD neboli fyzikální depozice z plynné fáze. Kořeny tohoto výrobního postupu sahají do oblasti leteckého průmyslu a výsledek nastavuje zcela nové jakostní standardy pro povrchové úpravy. Tento proces umožňuje vytvořit pestřejší škálu barev a docílit povrchu, který je třikrát tvrdší a desetkrát odolnější vůči poškrábání, než kdyby byl pozinkovaný.

Buďte odvážní, buďte kreativní

Díky deseti barevným variantám a povrchovým úpravám lze nyní ty nejoblíbenější designové řady vodovodních baterií, sprch, doplňků a splachovacích tlačítek GROHE integrovat do jakéhokoli sladěného konceptu koupelny – od elegantních baterií GROHE Atrio či GROHE Lineare přes minimalistické kolekce GROHE Essence, Allure Brilliant nebo Eurocube až po nejnovější baterii GROHE Plus, která vás uchvátí svým odvážným, geometrickým designem inspirovaným písmenem D. Harmonickou souhru barev poté uzavírají populární zápustné pákové baterie, podomítková varianta systému GROHE SmartControl, inovativní ruční sprcha Rainshower SmartActive a hlavová sprcha Rainshower SmartActive s více režimy proudu.

Prostřednictvím prémiového konceptu řady AtrioCollection umožňuje společnost GROHE architektům, designérům a koncovým zákazníkům vytvořit si i svou vlastní baterii. Zvolit si lze nejen barvu, povrchovou úpravu a typ rukojeti, ale také jedinečný prvek v podobě vnitřní vložky rukojeti, která může být černá nebo bílá – ze skla či mramoru. Do budoucna si zákazníci budou moci vybrat i materiál, ze kterého bude baterie vyrobena, a přizpůsobit ho tak nábytku nebo stěnám. Kreativitě se meze nekladou a díky produktům GROHE můžete jedinečnost své koupelny posunout zase o kus dál.

Více informací získáte na webových stránkách www.grohe.com
0 komentářů
přidat komentář

Související články