Kompletní koupelnová řešení GROHE

Rozšiřujeme sanitární keramiku o kompletní koupelnová řešení

Vložil
Tisková zpráva
31.05.2021 15:30
GROHE ČR S.R.O.

Ať už plánujete zcela novou koupelnu, nebo pouze její rekonstrukci, výběr vhodných sanitárních produktů a vodovodních baterií bývá vzhledem k široké nabídce trhu mnohdy obtížný. Prvky různých značek spolu navíc zpravidla neladí. To lze snadno vyřešit a styl koupelny nadčasově sjednotit. Rozšířená řada sanitární keramiky GROHE totiž přináší možnost navrhnout si koupelnu dle vlastních představ – na pevných základech moderního designu a prakticky zvolených funkcí.

Ukázkové propojení formy a funkce

Tři řady sanitární keramiky GROHE – Cube, Euro a Bau – představují rozmanité varianty pro koupelnový interiér. Cube vyniká hranatými minimalistickými tvary. Euro je ideálním řešením pro rodinné či úsporné koupelny všech možných velikostí. Nabízí prvotřídní poměr kvality a ceny nejen u vestavných nábytkových umyvadel, která poskytují větší úložný prostor. Díky šířce 80 a 100 centimetrů je ideální pro nově vznikající projekty. Prémiové nástěnné toalety Euro s mísou bez okrajového splachovacího kruhu se snadno instalují a jsou k dostání za atraktivní ceny. Pro Bau je typický nadčasový vzhled se zaoblenými tvary a sofistikovaný design.

Essence sjednocuje precizní design s důležitými prvky

Nápaditost, jednoduché linie a lehkost – tak lze popsat produktovou řadu Essence, která se pyšní jedním prvenstvím. Vedle umyvadel, bidetů a toalet jsou její součástí také vany. Charakteristické jsou pro ni organické tvary zvýrazňující touhu oprostit se od všeho nepotřebného. Její produkty jsou antibakteriální a mají lehce udržovatelný povrch PureGuard. V nabídce jsou vany volně stojící, zapuštěné i ve vestavěné variantě. Představují tedy ideální řešení do jakékoli koupelny bez ohledu na její styl a rozměry. Designovou integritu uzavírají tenká WC sedátka s plynulým sklápěním a mísy bez okrajového splachovacího kruhu. Celá řada je harmonicky sladěna s koupelnovými bateriemi GROHE Essence, Atrio, Plus i Lineare. Díky tomu mohou architekti, designéři a instalatéři navrhnout optimální řešení na míru všem zákazníkům, aniž by museli dělat kompromisy.
0 komentářů
přidat komentář

Související články