mmcité

Zavedená značka s vyspělým a nezaměnitelným designem, která se zabývá inovativními návrhy, vývojem a odvážnými realizacemi městského mobiliáře po celém světě. Má ve svém portfoliu městské lavičky, odpadkové koše, stojany na kola nebo přístřešky. Jednotným tématem všech návrhů je sjednocený vizuální a estetický styl i splnění funkčních a uživatelských požadavků. Velký důraz je kladen na použití vysoce funkčních materiálů, jenž musí fungovat v každém prostředí a snést i ty nejnáročnější podmínky.

mmcité je nejen dodavatelem kvalitních prvků městského mobiliáře, ale také partnerem všech, kteří chtějí vytvořit ve veřejném prostoru něco mimořádného. Řada ocenění, které značka za více než 25 let své existence získala, čítá například Good Design, Red Dot Design Award, iF Design Award, EDIDA – Elle Decoration Awards či Czech Grand Design. Produkty mmcité najdete v evropských velkoměstech jako je Praha, Londýn, Kodaň, Budapešť nebo Paříž, ale i v Severní a Jižní Americe. Městský mobiliář si našel místo na nejvyšší evropské hoře Mont Blanc, umělém kanálu v Dubaji, pařížském letišti Charles de Gaulle i v centrálách amerických společností Google nebo Uber.

V současné době má firma 10 poboček po celém světě a více než 40 světových zastoupení, a kromě mateřské základny mmcité, se sídlem v České republice, nabízí také vlastní designérské studio vedené Davidem Karáskem. mmcité patří rovněž k zakládajícím členům Asociace českého průmyslového designu.

Realizace a projekty


0 komentářů
přidat komentář