OxyD’Arthe nabídne v interiéru unikátní dekory

Publisher
Tisková zpráva
11.04.2019 20:45
ALPRELI s.r.o.

Společnost ALPRELI s.r.o., specialista na dekorativní barvy, betonové stěrky a efekty oxidace prémiové kvality je akreditovaným distributorem dekoračních povrchů italské společnosti SPIVER s.r.l. ze Sicílie.


Efekt přirozené oxidace

OxyD'Arthe je originální produkt na dekoraci interiéru a řadí se mezi špičku svého druhu. To hlavně svou kvalitou zpracování a použitých materiálů. Dodá autentický efekt oxidace pro jakýkoliv povrch. Tento originální dekorativní systém koroze je velmi populární v současné architektuře.

Vlastnosti, které upoutají

Jeho největší výhodou je zdravotní a ekologická nezávislost, protože suroviny pro jeho výrobu jsou chemicky neupravené a čisté materiály. Proto se také dekorační povrch OxyD'Arthe začal rychle používat při vnitřních úpravách restauracích, hotelů, bank a pod. Svou dobrou pověst si získal hlavně díky famóznímu vzhledu, jednoduché aplikaci a vlastnostem jakými jsou trvanlivost, otěruvzdornost i omyvatelnost vodou.


Kreativitě se meze nekladou

OxyD'Arthe umožňuje uplatnit tvůrčí aktivitu a představivost aplikátorů, k obohacení interiérů důležitou hodnotou elegance a souladu. Neomezený počet dekorativních efektů garantuje vytvářet nádherné povrchy v jakémkoliv stylu. K dispozici je ve dvou neutrálních baleních, a to Copper (měď) a Iron (železo). Tyto je možné kombinovat s nekonečným počtem jednoduše vytvořených efektů. Spolu s kreativní a unikátní aplikační metodou dělají tento produkt mimořádně speciální povrchovou úpravou pro skutečné milovníky interiérového dizajnu nejvyšší třídy.


Velký rozsah použití

Dekorační materiál OxyD'Arthe je určen k dekoraci povrchu kromě stěny i na omítkový a sádrový povrch, beton, dřevo, sádrokarton, umakart, kov i plast. Může se aplikovat i na povrch silných zdrojů tepla jakými jsou např. krb, radiátor, atd. Jeho aplikace je povolena v prostorách obývacích pokojů, kuchyní, ložnic, koupelen, dětských pokojů, chodeb, wellness, kanceláři a jiných pracovních, či soukromých míst. Samozřejmostí je použití v budovách venkovské turistiky, hotelech, motelech a mnoha jiných strukturách určených na ubytování. Aplikace dekoračního materiálu OxyD'Arthe je povolena v prostorách i ve vlhkých prostředích, pro privátní projekty, ale samozřejmě i na hotelové a komerční objekty, či reprezentační prostory. Tento produkt spolu s patřičným ochranným lakem má takovou vlastnost i výdrž, aby odolal silný tlak vody dopadající na povrch ve sprchovém koutu a tudíž je také určen k dekoraci povrchu, který je v přímém styku s vodou.

Pro všechny produkty a reference této společnosti neváhejte navštívit její internetové stránky www.alpreli.com nebo sociální sítě Facebook a Instagram, kde najdete inspiraci.
0 comments
add comment

Related articles