Dekorační lišty ORAC DECOR oživí ploché stěny

Publisher
Tisková zpráva
11.12.2018 10:40
ALPRELI s.r.o.

Společnost ALPRELI s.r.o. je autorizovaným dodavatelem dekoračních lišt společnosti ORAC NV z Belgie. Tyto jsou velmi populární i v současnosti pro použití veřejných a soukromých prostor. Funkční a dekorativní ozdobné obklady zvýrazňují identitu, jakou chce svému interiéru dát každý příznivec ozdobného vzhledu. Klasický a elegantní vzhled dodává do prostoru nenahraditelnou atmosféru. Jde o vysoko kvalitní produkty, které jsou odolné, lehké a jednoduše se instalují. Je možné udělat si krásnou kompozici mícháním různých druhů nabízených výrobků ORAC DECOR. Všechny materiály jsou ekologické, voděodolné, otěruvzdorné a omyvatelné vodou s dlouhodobým dekoračním efektem. Je to jediný způsob, jako nabídnout výjimečně vysokou kvalitu společně s jemnými detaily. Existuje hodně doplňků a rekvizit, které se dají použít na to, aby se každý projekt proměnil na exponát. Tímto způsobem se dá zvládnout renovace interiéru, exteriéru nebo dokončení projektu rychleji a mnohem snadněji. Všechny produkty z této řady je možné okamžitě přetírat barvou a mnohé z nich jsou multifunkční.

Dizajnéři ze společnosti DIZAX s.r.o. vytvořili jednoduchý a čistý interiér novostavby ve slovenském městě Trenčín. Ve svém projektu použili lemovací a stropní lišty z kolekce Luxxus tak, aby čisté stěny působily jednotným dojmem. Kolekce Luxxus je exkluzivní a kreativní řada produktů, která zaujímá výsadní postavení v rámci celkové značky ORAC DECOR protože obsahuje jedinečný výběr luxusních kreativních profilů a dekorativní doplňky. Kompletní sortiment poskytuje celkovou koncepci se skutečným stylem od stropní, lemovací a podlahové lišty až po osvětlovací systémy, bibliotéky, dveřní i krbové obložení, panely, sloupce, kopule, patky, stropní desky, pilastry, výklenky a rozety. Jednotlivé produkty mají silný vizuální dopad, čímž pomáhají nastavit prostředí každého interiéru se svým výrazným vzhledem a konturami nebo jejich nápadné rozměry. Stručně popsáno, kolekce Luxxus je ideální způsob jak dosáhnout odlišnost každého interiéru. Není to jen její pozoruhodný dizajn, ale také bezchybná kvalita, která dělá třídu Luxxus tak mimořádnou. Produkty z této řady jsou vyrobeny z nejvyšší kvality plastu jako Purotouch (vysoce jakostní polyuretan) a Duropolymer (s vysokou hustotou polymeru). Oba materiály jsou osvědčené kvality, které rovněž umožňují snadnou montáž. Mají pevný povrch, přesné detaily, rozměrovou a tvarovou stálost, a možnost aplikace všech běžných povrchových úprav. Je použitelný od podlahy ve všech výškách, protože je dostatečně odolný vůči poškození běžným používáním interiéru. Polyuretan je materiál, který se velmi snadno řeže, brousí a opracovává. Všechny prvky jsou zároveň přemalovatelné. To znamená, že všechny lišty při této realizaci byly natřeny barvou, jaká je na stěnách, a oni po instalaci splynuly s interiérem.

Stropní lišty dovršují prostor. Tvoří estetický přechod mezi stěnou a stropem, zakrývají praskliny a dodávají interiéru extra dynamiku. Tyto lišty se perfektně hodí pro renovační práce. Okamžitě odstraní hlavně nerovnosti, či spáry na stěně a/nebo stropě. Flexibilní lišty Flex jsou navíc skvělé pro toho, kdo pracuje se zakřivenými či klenutými zdmi. Tuto lištu lze také použít dvěma způsoby, buď plochou částí proti stěně nebo proti stropu. Množství stylů a zpracování je navíc nevídané, od strohého přes moderní po klasické, ornamentální, či velkolepé. Stropní lišta C321 z řady Luxxus je klasický model Cotswold s lineárním vzorem. Nejlepší prodávaná stropní lišta, která je velmi úspěšná již několik let. Skvěle se hodí jako garnyžový profil, aby zakryla závěsný systém. Díky přidané opěrné lepící ploše nejsou potřebné žádné další systémy.

Chcete-li evokovat atmosféru nádherných domů, majestátních hotelů nebo obrovských zámků, můžete tak okamžitě učinit pomocí lemovacích lišt, které jsou k dispozici ve všech velikostech, tvarech a stylech. Od jednoduchých a hladkých po jemně plastické. Mnohé jsou k dispozici ve flexibilní verzi, takže se dají použít na zakřivených stěnách a stropech. V dnešní době, kdy se moderní dizajn díky nadvládě zaoblených linií, kruhů a křivek dostává až na samé hranice svých možností, můžete na své stěny i stropy snadno a bez jakékoliv námahy nainstalovat profily Flex. Umožní vám vytvářet na stěnách a stropech obklady nebo rámečky. Díky tomu nabízejí lemovací lišty nekonečné kombinace jak vytvořit okouzlující prostory. Své uplatnění najdou v klasických i moderních interiérech. Lemovací lišty P8030 a P9010 ze série Luxxus se ideálně hodí k ozdobení stěn. Jemné kudrlinky jsou vhodné do jakéhokoliv interiéru. Elegantní dekor této lemovací lišty dodá libovolnému interiéru na rafinované přitažlivosti.

Dodavatel: ALPRELI s.r.o.
Autor: DIZAX s.r.o.
Foto: Ján Čechovský
Adresa: Trenčín, Slovenská republika
Realizace: červenec 2018


Ivan Vlček, jednatel společnosti ALPRELI s.r.o. (foto: Michal Petrík)
> www.facebook.com/alpreli/
> www.instagram.com/alpreli_official/
0 comments
add comment

Related articles