Tvořte interiéry, jaké si přejete s ORAC DECOR

Publisher
Tisková zpráva
07.01.2019 14:00
ALPRELI s.r.o.


Společnost ALPRELI s.r.o. je certifikovaným distributorem ozdobných lišt a dokončovacích prvků belgické společnosti ORAC NV. Tyto dílce dodají každému prostoru exkluzivní nádech. Jde o vysoko kvalitní produkty, které jsou odolné, lehké a jednoduše se instalují. Obsáhlé kolekce vyhovující každému vkusu, stylu a rozpočtu jsou kompletní, od stylových podlahových lišt, obkladů, lemovacích a stropních lišt po moderní nepřímé osvětlení, sloupy, pilastry, rozety a výrazné obložky dveří i krbů. Všechny materiály jsou ekologické, voděodolné, otěruvzdorné a omyvatelné vodou s dlouhodobým dekoračním efektem. Všechny produkty z této řady je možné okamžitě přetírat barvou a mnohé z nich jsou multifunkční. Tyto vysoko kvalitní výrobky pro dokonalou povrchovou úpravu interiéru a skvělé nápady, vás budou inspirovat. Využijte tento doplňkový sortiment ve svém inspirativním světě.

www.facebook.com/alpreli/
www.instagram.com/alpreli_official/

Kreativita nezná mezí

Dekorace, jak je chcete a kde je chcete. Díky své jednoduchosti a technické vynalézavosti nabízí nová kolekce MODERN neomezené možnosti proměny vašeho interiéru. S novými koncepcemi se můžete pustit do práce sami a naprosto svobodně, bez obav a praktických omezení. Kde většina lidí vidí jen holou zeď, ORAC vidí nepomalované plátno. Je na vás, jak na něm projevíte svou kreativitu.


Moderní nemusí nutně být holé a sterilní. S inovativními dekoračními prvky z řady MODERN můžete vtisknout do vašeho interiéru odraz své osobnosti. Ať už se jedná o stropní lištu, podlahovou lištu, profil pro osvětlení nebo nástěnný panel, boříme hranice, abyste si mohli přizpůsobit váš osobní prostor přesně podle vašich představ. Nic není nemožné.

Buďte kreativní se čtyřmi novými koncepcemi

Kolekce MODERN vás nijak neomezuje v tom, abyste do architektury i dizajnu vašeho interiéru přidali vlastní osobitý styl. ORAC přichází na trh se čtyřmi novými koncepcemi. Dekorační prvky jsou uživatelsky přátelské, všestranné a nabízejí takřka neomezenou kombinaci možností. Stačí jen popustit uzdu vaší představivosti. Ve vašem interiéru tak můžete projevit svou vlastní kreativitu. Nebojte si pohrát s různými tvary a veselými barevnými akcemi, abyste dosáhli výsledného vzhledu. Díky trvanlivým materiálům vás vaše výsledné dílo bude těšit mnoho let.


Vpusťte do místnosti světlo

Compact Design Lighting. Čtyři inovativní kompaktní profily pro osvětlení jsou z dílny návrháře Oria Toniniho. Přidejte do vašeho interiéru subtilní přímé, či nepřímé osvětlení. Zkombinujte ho s dekoračními prvky z kolekce MODERN a sami budete příjemně překvapeni výsledkem.

Univerzální profily vypadají skvěle v jakémkoli prostoru a lze je použít jako horní nebo spodní osvětlení, podlahovou lištu, nástěnný panel nebo stropní lištu. Odlehčené profily dokáží interiér opticky zvětšit, aby působil prostorněji, nebo mu mohou propůjčit hřejivou atmosféru, aby působil útulněji. Z hlediska dizajnu se jedná o dekorační a zároveň funkční prvky, které lze využít i k vytvoření hravých detailů.


Stoupejte vzhůru

Se třemi novými přírůstky se rodina Steps rozrostla na celkem sedm moderních profilů a všechny v sobě nesou geny původního dizajnu. Lze je použít individuálně nebo je kombinovat v různých variacích. Steps se ideálně hodí jako profily pro osvětlení, stropní lišty nebo k vytvoření hranice. Profily použité jako stropní lišty dodávají prostoru rozměr a jako ohraničující prvky zvyšují opticky strop.

Méně znamená více. Moderní tvary jsou dílem návrháře Oria Toniniho. Přímé linie rozehrávají hru světel a stínů. Lineární vzor zvýrazňující jemné stínové drážky.

Hrajte si se vznešenými liniemi

Objevte nejmenšího člena rodiny High Line. Díky ohromnému úspěchu se může pochlubit novým přírůstkem v podobě profilu podlahové lišty se stupněm navíc, který nabízí tři různé možnosti, jak vašemu interiéru dodat nádech elegance. Multifunkční profily navržené Pierrem Daemsem můžete použít jako podlahové lišty, dveřní obložky nebo stropní lišty.


Jedinečný tvar High Line vytváří působivý vizuální efekt. Pokud podlahové lišty přetřete stejnou barvou jako stěny, docílíte tím zvětšení prostoru. Hledáte-li řešení, jak zakrýt nepravidelné tvary nebo kulaté rohy, můžete využít flexibilní profily High Line.

Vytvořte si vlastní zeď slávy

Proměňte nudnou stěnu v mistrovské dílo a dodejte vašemu interiéru další rozměr. S 3D panely z kolekce MODERN dokážete vytvořit nečekaně hravý efekt. Proměňte vaše stěny nebo stropy v umělecké dílo. Výsledek vás ohromí!


Ať už máte rádi abstraktní styl nebo geometrické tvary, nyní je můžete snadno zkombinovat s jedinečným dizajnem Zigzag, Envelop a Circle. Vybrat si můžete jen jeden nebo je můžete zkombinovat dle libosti! Vytvořte si vlastní zeď slávy.

Related articles