Micromarmo posouvá interiér na novou úroveň

Publisher
Tisková zpráva
26.09.2018 17:00
ALPRELI s.r.o.

Společnost ALPRELI s.r.o. je akreditovaný dovozce dekorativních povrchů italské společnosti SPIVER s.r.l. ze Sicílie. Je to specialista na dekorativní barvy, betonové stěrky a efekty oxidace. Všechny materiály jsou ekologické, otěruvzdorné a omyvatelné vodou s dlouhodobým dekoračním efektem. Činnost této firmy je zaměřena zejména na prodej nabízeného sortimentu, odborné poradenství a samotnou aplikaci přímo u zákazníka. V současnosti je jedním z nejsilnějších a nejvýznamnějších prodejců v oblasti dizajnových povrchů prémiové kvality nejen pro privátní projekty, ale samozřejmě pracuje i na hotelových a komerčních zakázkách, zda reprezentačních prostorách v celém Česku a také v zahraničí. Pokud sázíte na kvalitu, jistotu, propracované návrhy a úzkou spolupráci, najdete spolu řešení i pro Vás.

Interiérové studio DIZAX s.r.o. navrhlo ve slovenském městě Trenčín interiér bytu v industriálním stylu s nádhernou dřevěnou podlahou a cihlovým obkladem. Na stěnách je dominantní betonová stěrka Micromarmo, která je stále častěji velmi oblíbená mezi prémiovými povrchy od společnosti ALPRELI s.r.o. Hlavní výhodou pro tento betonový efekt je jeho inovativní složení sestávající z jediného jednosložkového práškového produktu, který se jednoduše smíchá s vodou. Takto připravená směs se používá jako vyrovnávací prostředek na vyrovnání povrchu, tak i jako povrchová úprava na stěny a podlahy pro dokončovací vrstvy. Složení materiálu zahrnuje speciální složku pojiv, které mají mimořádně vynikající plnící kapacitu. To umožňuje získat absolutně hladký povrch.

Dekorativní stěrka Micromarmo je 100% ekologický a přírodní materiál určený pro vnitřní použití veřejných i soukromých prostor. Poskytuje úžasný pocit pohodlí, který nikdy není srovnatelný se "studenými" a umělými povrchy ze syntetické epoxidové pryskyřice. Nabízí možnost vytvářet neomezené řešení na povrchu podlahy a stěny bez spojů i spár, které přinášejí skvělý vizuální výsledek i jedinečnou originalitu. S produktem Micromarmo lze docílit nekonečné řešení od stěny ke stěně i celopodlahové povrchy s vysokým důrazem na dizajn a originálnost, které uspokojí všechny současné potřeby moderní architektury. Aplikuje se s hladítkem z nerezové oceli, které umožňuje vytvořit na povrch různé kaverny. Nekonečný počet dekorativních efektů zajistí nádherné povrchy v jakémkoliv stylu, od klasického vzhledu s hladítkem Spatolato, Contemporary, Favignana, Beton po vynikající efekt se šablonou Maiolica, atd. Prémiový povrch Micromarmo se přizpůsobí jakémukoliv dizajnovému prostředí, např. hotelovým pokojům, vestibulům, barům a restauracím, wellness centrům, obchodům, prodejnám, kancelářím nebo apartmánem, včetně koupelen a sprchových zařízení. Má schopnost přizpůsobit se povrchové úpravě v matném i lesklém provedení.

Tento výrobek může být doplněn speciálními přídavky drahých kovových a/nebo perleťových komponentů. Dekorativní omítka Micromarmo je dostupná v široké škále barev a to ve více než 150 barevných odstínech, či barevných variant. Nízká tloušťka nanášené vrstvy, která je variabilní na 2 - 3 mm je určena pro vynikající mechanickou odolnost a odolnost vůči poškrábání. Micromarmo vyniká jako alternativa k tradičním kachličkám pro obklady koupelen, vnitřních sprch, saunových místností, kuchyní, podlah apod., přičemž má schopnost překrytí trhlin. S použitím speciálního základního nátěru Micromarmo Primer lze aplikovat dekorativní stěrku Micromarmo na jakýkoli povrch, dokonce i přímo na obklady, dlaždice, kachličky a keramiku bez nutnosti odstranění stávajícího povrchu. Tento cementový produkt nemá absolutně žádný problém s podlahovým vytápěním. Nevzniká při něm riziko přehřátí se vznikem prasklin. Důležité je použít správnou sklolaminátovou síťku. Pro trvanlivost povrchu se na závěr realizace aplikuje dvouvrstvá ochrana dvousložkové polyuretanové transparentní vrstvy laku Matt Protector 2K.

Dodavatel: ALPRELI s.r.o.
Autor: DIZAX s.r.o.
Foto: Ján Čechovský
Adresa: Trenčín, Slovenská republika
Realizace: květen 2018

> www.facebook.com/alpreli/
> www.instagram.com/alpreli_official/
0 comments
add comment

Related articles