ALPRELI s.r.o.

ALPRELI s.r.o.

U Mlýnského kanálu 687/5, Prague
+420 604 999 999

Společnost ALPRELI s.r.o. je akreditovaný dovozce dekorativních povrchů italských společností CANDIS s.r.l. a SPIVER s.r.l. s patentovou ochranou v celé Evropě i v zámoří. Spolu s těmito produkty nabízí ozdobné lišty a dokončovací prvky od belgické společnosti ORAC NV, které dodají každému prostoru exkluzivní nádech. Obsáhlé kolekce vyhovující každému vkusu, stylu a rozpočtu jsou kompletní, od stylových podlahových lišt, obkladů, lemovacích a stropních lišt po moderní nepřímé osvětlení, sloupy, pilastry, rozety a výrazné obložky dveří i krbů.

Hlavní obrázek
ALPRELI, specialista na prémiové barvy, betonové stěrky a efekty oxidace pro interiér i exteriér
V současnosti je jedním z nejsilnějších a nejvýznamnějších prodejců v oblasti dizajnových povrchů prémiové kvality nejen pro privátní projekty, ale samozřejmě pracuje i na hotelových a komerčních zakázkách, zda reprezentačních prostorách v celém Česku a také v zahraničí. Činnost této firmy je zaměřena zejména na prodej nabízeného sortimentu, odborné poradenství a samotnou aplikaci přímo u zákazníka.

V případě, že se nemůžete rozhodnout, můžete přijít do jejich vzorkovny kde najdete inspiraci. Tam je možné přímo vidět jednotlivé produkty v reálném prostředí, které společnost ALPRELI s.r.o. nabízí. K dispozici mají několik vzorků jak může váš povrch stěny, stropu i podlahy vypadat. Prohlédnete si moderní dizajnové povrchy, klasický a elegantní styl, ale také královskou eleganci. Stejně můžete získat potřebné informace, otestovat zkušební aplikaci, vyzkoušet, případně rovnou zakoupit. Všechny materiály jsou ekologické, otěruvzdorné a omyvatelné vodou s dlouhodobým dekoračním efektem. V rámci velkoobchodu slouží vzorkovna také jako objednávkové místo pro spolupracující architekty, designéry, developery, stavební i realizační firmy, hotely, wellness centra a jiné komerční prostory. Přijďte se inspirovat a přetvořit svou fantazii na skutečnost. Absolvujete prohlídku posledních trendů v designu, nepřeberného množství barev, tvarů a materiálů, kde se Vaše sny stanou realitou.

Pokud sázíte na kvalitu, jistotu, propracované návrhy a úzkou spolupráci, najdete spolu řešení i pro Vás.Realizations and projects

Galerie produktů
Rust Style


OxyD'Arthe

Nobilis

Micromarmo

Hoblio

Favignana

Etnika

ORAC DECOR