Krásný prostor mezi střechami

Publisher
Tisková zpráva
03.05.2018 08:30
Solara, s. r. o.

Je to pro vás rozdíl?

Ateliérové střešní okno dává koupelně prostor a jedinečnost. Solara HISTORIK, krása mezi střechami pro památkové zóny (foto: Filip Šlapal)
Pod střechami se dříve nežilo, půdy byly volné. Nyní zde bydlíme i pracujeme - a hodnotně prosvětlit, otevřít prostor starého podkroví v památkově chráně- ných zónách je oříšek, má to pevná pravidla.

Dobře navrženému prosklení podkroví je pak přisuzována jedinečnost, luxus, velká porce romantiky a při současných technologiích a zasklení i celoroční tepelný komfort. Fotografie ilustruje, že ateliérové střešní okno dává koupelně právě ten prostor a právě tu jedinečnost. Takového výsledku se dá dosáhnout, i když je dům pod památkovým dohledem.

"Soukromým investorům i developerům ze zkušenosti tvrdím, že investice do kvalitního a krásného střešního prosklení se jim bohatě vrátí - v prodejní ceně bytu či v radosti z bydlení v něm. Schválně si tuto koupelnu představte s jedním či dvěma běžnými typovými střešními okny. Je to pro vás rozdíl?" říká Jakub Formánek za tým českého rodinného výrobce Solara.

Posuvné střešní prosklení posune podkroví o hodně výše

Posuvné střešní prosklení Solara PERSPEKTIV: "Pokud máte možnost otevřít své podkroví velkoplošným posuvným střešním prosklením, pak to rozhodně udělejte."
"Posuvná střešní prosklení vyrábíme rádi. Pokud nejste vázáni pravidly památkové péče a máte možnost otevřít své podkroví velkoplošným posuvným střešním prosklením, pak to rozhodně udělejte :-) Budete jásat. Pro naše zákazníky je PERSPEKTIV třešní na dortu celého interiéru, výrazně ovlivní úroveň bydlení v daných prostorách," komentuje řadu posuvného prosklení pro střechy Jakub Formánek.

Krásný prostor mezi střechami je tvořený vzdušností, prostorností a výhledy. Kvalitní návrh prosklení podkroví stojí na použitých profilech a jejich zateplení, na parametrech zasklení, stínění i kvalitě montáže do střešního pláště.

Technologie a poradenství pro celoroční tepelný komfort

"Řešte s námi jak upravená skla zvolit pro letní slunce či pro zimní mrazy. Jaký systém zastínění je vhodný pro ateliérová okna a který naopak funguje bídně. Poradíme s napojením elektrootvíračů našich oken na řízené větrání či na inteligenci bytu. Dodáme vám systém s dešťovým i bezpečnostním senzorem, je-li to pro vás důležité," popisuje Jakub Formánek poradenství k používaným technologiím. 

Chcete-li hodnotně prosvětlit v památkové zóně či vytvořit ze svého podkroví kabriolet díky posuvnému střešními prosklení, vytvořit jedinečný interiér a zúročit prostor mezi střechami, navštivte inspiraci na www.solara.cz/reference a kontaktujte výrobce.

Solara s.r.o., info@solara.cz, tel. 602 176 036
facebook.com/KrasneBydleniVPodkrovi  
www.solara.cz/kontakt
0 comments
add comment

Related articles