Střešní dveře na ploché střechy a střešní zahrady – jako typový výrobek

Publisher
Tisková zpráva
21.11.2016 07:00
Solara, s. r. o.


Střešní terasy a zahrady jsou prima, ale často jim chybí komfortní přístup. Po letech zkušeností se zakázkovou výrobou proto uvádím na trh typové prosklené střešní dveře. Umožní projít střechou po příjemném schodišti, které zároveň prosvětlí. Budou posuvné či výklopné, ovládané ručně či integrovanými eletromotory s možností dešťového čidla, připojení do inteligence bytu a bezpečnostního prostorového čidla.

fcb Solara, Youtube Solara

Pohodlný výstup schodištěm na střešní terasu
"Na terasu a střešní bylinkový záhon chci chodit pohodlně po schodišti, nechci lézt po žebříku či strmých mlynářských schodech", říká často můj zákazník. Střešní dveře Solara mají délku 3400 mm, což je ideální pro příjemný sklon schodiště a dostatek podchozí výšky i pro vysoké osoby. Šířku jsem řešil pro běžný průchod 700 nebo 800 mm. Součástí podkladů výrobku bude i doporučený návrh schodišťového ramene a tvar ostění.


Výborné tepelně-izolační zpracování a integrované elektromotory
Tepelně-izolační zpracování a usazení do konstrukce ploché střechy vč. tepelného posouzení jednotlivých variant zapracujeme také do podkladů výrobku - vycházíme z betonových stropů i varianty dřevěné stropní konstrukce. Celkový tepelný prostup výrobkem se bude dle použitého skla pohybovat na výborných hodnotách až Uw 0,9 W/m²K. V podkladech také navrhneme možnosti napojení pochozí plochy terasy.

Tedy: stavme střešní terasy o 106, už se na ně můžeme dostat opravdu pohodlně. Solara nabízí varianty střešních dveří pro jednoramenné i dvouramenné schodiště.


Mgr. Jakub Formánek
Solara s.r.o.
0 comments
add comment

Related articles