Střecha domu jako kabriolet

Publisher
Tisková zpráva
28.05.2019 08:30
Solara, s. r. o.

Využít plně potenciál podkrovních prostor, vizuálně otevřít místnost pro pocit volnosti, vzdušnosti – ano, děkuji, dám si. Charismatické výhledy na věže, střechy či do přírody – ano, také!

Pokud máte možnost otevřít své podkroví velkoplošným posuvným střešním prosklením, pak to rozhodně udělejte.

Dobře navržené prosklení střechy má jedinečnost, luxus, velkou porci romantiky a při současných technologiích i celoroční tepelný komfort. Fotografie ilustruje, že ateliérové střešní okno dává místnosti právě ten prostor a jedinečnost.

"Soukromým investorům i developerům se investice do kvalitního a krásného střešního prosklení bohatě vrátí - v prodejní ceně bytu či v radosti z bydlení v něm. Schválně si tyto místnosti představte s jedním či dvěma běžnými typovými střešními okny. Je to pro vás rozdíl?" říká Jakub Formánek za českého rodinného výrobce Solara.

Posuvné střešní prosklení posune podkroví o hodně výše

"Posuvná střešní prosklení vyrábíme rádi. Pokud máte možnost otevřít své podkroví velkoplošným posuvným střešním prosklením, pak to rozhodně udělejte :-), budete jásat. Pro naše zákazníky je PERSPEKTIV třešní na dortu, výrazně ovlivní úroveň bydlení v daných prostorách," komentuje řadu posuvného prosklení pro střechy Jakub Formánek.

Kvalitní návrh prosklení podkroví stojí na použitých profilech a jejich zateplení, na parametrech zasklení, stínění i kvalitě montáže do střešního pláště.

Kuchyně, pracovna i ložnice v podstřeší mohou být stísněné, anebo parádní, oblíbené, vzdušné.

Poradenství pro celoroční tepelný komfort

"Řešte s námi jak upravená skla zvolit pro letní slunce či pro zimní mrazy. Jaký systém zastínění je vhodný pro ateliérová okna a který naopak funguje bídně. Poradíme s napojením elektrootvíračů našich oken na řízené větrání či na inteligenci bytu. Dodáme vám systém s dešťovým i bezpečnostním senzorem, je-li to pro vás důležité." popisuje Jakub Formánek poradenství k používaným technologiím.

Chcete-li vytvořit ze svého podkroví kabriolet díky posuvnému střešními prosklení, vytvořit jedinečný interiér a zúročit prostor mezi střechami, navštivte inspiraci na www.solara.cz/reference a kontaktujte výrobce.

Solara s.r.o.
info@solara.cz, 602 176 036, Facebook.com/KrasneBydleniVPodkrovi

Related articles