November Talks 2022: Carlo Ratti

Senseable Cities

events.form.organizer
Fakulta architektury ČVUT v Praze

events.form.place
Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, posluchárna 155 Gočár

Start
mon 28.11.2022 18:00

events.link
https://1url.cz/CrTrf
Lectures

Czech Republic

Prague

Dejvice

Carlo Ratti
CRA-Carlo Ratti AssociatiPublisher
Tisková zpráva
Zveme Vás na závěrečnou přednáškou November Talks 2022 na Fakultě architektury ČVUT, která se koná v pondělí 28. listopadu 2022 v 18:00 hodin. Cyklus uzavře Carlo Ratti s tématem "Senseable Cities".

Internet vstupuje do fyzického prostoru, tradiční domény architektury a designu, a stává se "internetem věcí". Otevírá tak cestu k proměně mobility, energetiky i průmyslu. Přednáška se bude zabývat těmito otázkami prostřednictvím projektu Senseable City Laboratory, výzkumné iniciativy Massachusettského technologického institutu a designérské kanceláře Carlo Ratti Associati.

Profesor Carlo Ratti je architekt a inženýr, vyučuje na Massachusettské univerzitě v New Yorku, kde vede laboratoř Senseable City Lab, a je zakládajícím partnerem mezinárodní designérské a inovační kanceláře Carlo Ratti Associati. Je absolventem Politecnico di Torino a École Nationale des Ponts et Chaussées v Paříži.

November Talks 2022 se konají po čtyři listopadové pondělky, vždy od 18.00 hodin – 7. 11. (Winy Maas), 14. 11. (Alice Cabaret), 21. 11. (Karen Cook) a 28.11. (Carlo Ratti) – v posluchárně 155 Gočár, Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6.

Přednášky v anglickém jazyce jsou určeny široké veřejnosti, vstup je volný, bezbariérový. Od 17.30 hodin je připraven welcome drink spojený s neformálním setkáním s přednášejícími.

Sérii November Talks podporuje od roku 2006 nadace Sto Foundation a koná se na vybraných evropských školách architektury.
0 comments
add comment

Related articles