Suppliers catalog


archiweb.cz nabízí firmám možnost prezentace svých služeb a dodávaných výrobků v oborových katalozích.
Po registraci dostanete na své stránce možnost uvedení všech požadovaných informací o firmě i o Vašich produktech a službách. V ceně registrace je možnost zařazení firmy do libovolných kategorií.
Vaši prezentaci lze navíc provázat s referenční realizací, která byla na archiwebu zveřejněna.

Ukázka prezentace firmy s propojením na referenční realizace >
Ukázka stránky stavby s odkazy na prezentace subdodavatelů v zápatí >

Proč prezentovat své služby na archiwebu?
  • archiweb.cz je největší český portál, zabývající se současnou architekturou. Kombinuje zdroj každodenních zpráv z oboru, rozsáhlou databázi realizovaných staveb a interaktivní časopis s původním obsahem.
  • archiweb.cz je česká jednička. Jako jediný architektonický portál v České republice každodenně přináší každodenně obsah. Za dlouhá léta existence si vytvořil stálou čtenářskou základnu, která se neustále rozšiřuje.
  • archiweb.cz má čtenáře, kteří Vás zajímají. V současné době je archiweb zaměřen a čten převážně čtenáři z řad odborné veřejnosti (architekti, projektanti) a studenty architektonických a stavebních škol.
  • archiweb.cz je solidním a důvěryhodným partnerem. Portál se vyvíjel sedm let. V září 2005 byla spuštěna nová verze a chod portálu zajišťuje profesionální redakce. Díky neustálým investicím se jej daří stále vylepšovat. Těší nás, že je archiweb pravidelně čten i nejlepšími českými architekty. Činnost našeho portálu podpořila řada renomovaných firem a oborových institucí (ČKA, NČA, Ministerstvo kultury ČR).

Návštěvnost a struktura čtenářů

Využíváme nezávislého měření TOPlist.
Návštěvnost archiwebu.cz analyzuje i služba Google Analytics. Statistiky zašleme na vyžádání.Mediainfo ke stažení


Kontakt
e-mail katalog@archiweb.cz