PRÉMIOVÉ KOUPELNY

PRÉMIOVÉ KOUPELNY

Rohanské nábřeží 657/7, 186 00 Prague
+420 730 163 352
info@elitebathkitchen.cz

Zuckermandel, blok A, Dvořákovo nábrežie, 811 02
+421 220 839 083
info@elitebathkitchen.sk

Společnost ELITE BATH je tu již řadu let jako stabilní partner v segmentu prémiových koupelnových řešení. V roce 2018 zaznamenala úspěšný rozvoj na slovenském trhu, kde se rozhodla klientům nabídnout mnohem komplexnější spektrum služeb a získala zastoupení německých prémiových kuchyní bulthaup.

Počátkem roku 2020 se společnost ELITE BATH transformovala do nové velmi úspěšné společnosti ELITE BATH+KITCHEN, kdy získala zastoupení kuchyní bulthaup i pro český trh a je tak jedinou společností ve svém oboru s opravdu komplexním řešením pro realizace prémiových projektů v segmentu koupelen a kuchyní s největším prodejním centrem spotřebičů Gaggenau pro Čechy a Slovensko.

Hlavní obrázek

Těžko najdete jiné místo ve vašem domově, které má splňovat ty nejvyšší požadavky na komfort, funkčnost a odpočinek. Tam, kde ráno začínáte a večer končíte svůj den, je prémiovost ve smyslu pohodlí tou nejvyšší metou. Naše know how, znalost materiálů a produktů našich dodavatelů v kombinaci s roky praxe a řadou úspěšně realizovaných projektů, nám dává příležitost naplnit vaši vizi o jedinečné koupelně. Disponujeme vybranými autorizovanými partnery, kteří zajistí celý proces výstavby s potřebnými odbornými znalostmi a řemeslnými dovednostmi pro dosažení dokonalých výsledků všech realizací. Naši specialisté v showroomech ELITE+BATH KITCHEN jsou vaším přímým spojením mezi nabídkou výrobků, špičkovými architekty a stavebními odborníky, kteří vdechnou vaším vizím život a zajistí, že výsledek realizací předčí vaše představy.