Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. Divize Ecophon

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. Divize Ecophon

Hlavní obrázek

Zvuk přírody všude kolem nás

Ecophon je hlavním dodavatelem akustických řešení pro všechny druhy interiérů. Přispíváme ke zdravějšímu vnitřnímu prostředí, zlepšujeme kvalitu života, pohodu a pracovní výkon, ať už jste kdekoliv.

Skelná vata jako hlavní surovina

Vyvinuli jsme nízko emisní akustické systém ze skelné vaty, který se používá ve stavebnictví po celém světě. Skelná vata je jedním z nejlehčích materiálů pro akustické panely, dokáže snížit podíl znečištění v interiérech, a navíc neobsahuje žádné přidané látky ani chemikálie. Všechny naše výrobky díky těmto a dalším faktorům splňují ty nejpřísnější požadavky, díky kterým je možné budovy klasifikovat v rámci certifikací LEED a BREAM.

Udržitelnost, náš zdroj inspirace

Zásady, kterými se při práci řídíme, mají kořeny ve Švédsku, kde je lidský přístup a společná zodpovědnost za životy ostatních a budoucí výzvy přirozenou součástí života. Jsme hrdí na to, že všechny naše výrobky spojuje právě jejich původ, který koření v udržitelnosti. To platí pro materiály, které si vybíráme, ale také pro všechno ostatní počínaje čistou energií, kterou používáme v našich výrobních zařízeních, po transparentnost, identifikovatelnost původu a zodpovědnost implementovat ve všech fázích vývoje výrobků a služeb, od nápadů až po inovace.

To nám umožňuje mít v odvětví nízkou uhlíkovou stopu, protože důvěryhodná udržitelnost si vyžaduje holistické úsilí, které řeší všechny problémy a zkoumá každou příležitost. A plní slib, který nás všechny ve společnosti Ecophon konec konců pohání – a sound effect on people.

Referenční projekty


Realizace a projekty