Transparentní a prostorově úsporný turniket EasyGate Superb je nabitý funkcemi

Vložil
Tisková zpráva
01.10.2021 11:10
COMINFO, a.s.

Nejtenčí, plně vybavený turniket na světě EasyGate Superb od českého výrobce Cominfo, navržený ve spolupráci se studiem NOVO designéra Davida Poláška, byl představen v roce 2019. O rok později zvítězil v prestižní mezinárodní soutěži A'design Award and Competition a letos byl oceněn i na veletrhu FOR ARCH v rámci soutěže Grand Prix.

Turnikety od celosvětově uznávaného výrobce a dodavatele bezpečnostních systémů jsou proslulé nejen svými inovativními funkcemi, ale především designovým zpracováním. Vedle toho, že firma spolupracuje s českými i světovými architekty a snaží se pro ně vždy najít optimální řešení tak, aby vyhověla jejich specifickým požadavkům, sama má ve svém portfoliu produkty navržené s ohledem na estetiku a možnosti jejich umístění v prostoru.

Jedním z nich je i unikátní turniket EasyGate Superb, který zaujal také porotu na letošním veletrhu FOR ARCH, kde jsou každoročně prezentovány nejmodernější výrobky a technologie. Porotci z řad odborníků přihlášené produkty posuzují z hlediska technických parametrů, progresivní technologie, netradičního nápadu, mimořádné kvality za přijatelnou cenu, materiálu, ekologie, energetické úspornosti i možnosti uplatnění na trhu a turniketu EasyGate Superb udělili cenu Grand Prix.

Bezpečí díky nejmodernějšímu technologickému vybavení

Zařízení disponuje inteligentní světelnou navigací, revoluční diagnostikou, čtyřiadvaceti páry bezpečnostních senzorů, variabilními zvukovými efekty, čtečkou čárových a QR kódů a integrovaným lapačem karet. Vrchní prosklený panel umožňuje umístění navigačních prvků, jako jsou například prosvětlený symbol pro přiložení RFID karty nebo LED pásy instalované na jeho okrajích, jež signalizují stav turniketu. Skleněná křídla z tvrzeného skla zabraňují neoprávněnému vstupu, skleněný panel v přední noze turniketu umožňuje integraci naváděcí šipky, jež uživatele odkáže na správný průchod, který má v sestavě turniketů použít. Lze jej ovládat také na dálku.

Dokonalá souhra s prostorem

Kabinet turniketu EasyGate Superb má navzdory své bohaté technologické výbavě minimálními rozměry. Díky úzkému tělu a proskleným bočnicím je téměř neviditelný. Vyroben je z kartáčované nerezové oceli a dostupný je ve třech základních barvách: bílé, černé a bronzové. Zhotovit ho však lze v jakémkoli jiném odstínu RAL. Stejně tak lze měnit barvu spodní strany horního víka, vyrobeného z tvrzeného skla, která je v základní nabídce opatřena nástřikem v černé barvě. Výška prosklených křídel o tloušťce 10 milimetrů se dá přizpůsobit individuálním požadavkům. Turniket lze opatřit i doplňkovým vybavením, například rampou, díky níž je možné instalovat ho i bez vrtání do podlahy.
0 komentářů
přidat komentář

Související články