Otevření nového showroomu Fashion Line RELAX v Říčanech

Vložil
Tisková zpráva
26.07.2021 13:15
KOMA MODULAR s.r.o.

samostatně stojící

KOMA právě otevřela další showroom své nové designové řady Fashion Line RELAX. V Říčanech na náměstí během dvou dnů vyrostl modulární objekt, který slouží nejen jako showroom, ale i jako kancelář starosty města.

„Naše spolupráce vyplynula úplně přirozeně. Pan starosta chce revitalizovat náměstí a také se více setkávat s lidmi. Tak jsme se domluvili, že na náměstí umístíme naši Fashion Line RELAX, kterou může město využívat pro schůzky s občany a my jako showroom. Takže jsou spokojeni všichni.“ , říká David Šikl, ředitel pobočky KOMA RENT.

Na náměstí se můžete podívat do varianty Fashion Line RELAX Double v konfiguraci fasády z dřevěných latí, v interiéru březová překližka v tmavě hnědém mořidle a s černou podlahou. Uvnitř je také postel, kuchyně v černém designu včetně spotřebičů jako je myčka, lednička a varná deska. V koupelně najdete sprchový kout, umyvadlo, toaletu a technickou místnost. Pro ukázku jsou uvnitř také krbová kamna. Aby šlo prostor naplno využívat, je uvniř stůl s židlemi.

Fashion Line RELAX je designová řada objektů určených k rekreaci. Jedná se o společný projekt výrobce modulárních objektů KOMA Modular a designérky Adély Bačové. Řada byla uvedena na trh na konci roku 2020 a od té doby získala prestižní ocenění Red Dot Design. Vybírat můžete ze tří velikostí Single, Double nebo Triple. Další showroom najdete ve Vizovicích, kde se nachází varianta Triple.

0 komentářů
přidat komentář

Související články