Střešním oknem na terasu s vířivkou

Publisher
Tisková zpráva
29.08.2016 07:00
Solara, s. r. o.

Střecha s vířivkou nebo třeba s bylinkami, jedlými keři a kompostérem. Prostě s čímkoliv, a klidně uprostřed města.

Terasa jako paluba lodi na střeše dvou podkrovních bytů v centru Mnichova - výstup je řešen posuvným výstupem Solara PERSPEKTIV.

Podkrovní bydlení je samo o sobě atraktivní a jedinečné. A co teprve, když k němu patří střešní terasa s krásným výhledem. Ateliérové bydlení láká k chytrému řešení teras a s tím souvisejících pohodlných střešních dveří. Vhodně a tepelně úsporně navržený střešní výstup navíc prosvětlí velkou část bytu.

"Bydlím v podkroví celý život. Také už mnoho let na stavbách dozoruji montáže střešních dveří a musím uznat, že otevřený prostor nad střechami je luxusní. Střešní terasy jsou šikovné řešení dalšího rozměru bydlení a funkčnosti navíc. Vždy na mě působí exkluzivně a dělají mi radost - jsou tak vzdušné," popisuje Jakub Formánek ze Solary, společnosti která se na střešní dveře a posuvná střešní prosklení specializuje.

Výstupový systém Solara je vhodný jak pro šikminy, tak i jako výstup na plochou střechu. Zveme Vás k návštěvě bohaté fotogalerie referencí, která názorně předvádí variabilitu použití střešních výstupů Solara a představuje mnoho příkladů, jak je možné střešní terasy pojmout.
0 comments
add comment

Related articles