Otevřené podkroví s posuvnými střešními okny

Publisher
Tisková zpráva
25.06.2016 08:00
Solara, s. r. o.


Záplava světla v podkroví, maximální možnost otevření střechy a panoramatické výhledy, to jsou hlavní přínosy instalace posuvných střešních oken Solara PERSPEKTIV.

Luxusní, na míru vyráběná okna PERSPEKTIV jsou produktem české společnosti Solara, která s nimi sklízí úspěchy po celé Evropě. Konstrukčně se plochy prosklení odsouvají do stran nad krytinu střechy nebo nad pevně prosklenou část. Posuvný systém je vhodný jak pro šikmé, tak i ploché střechy. Při zabudování na úroveň podlahy může velké střešní okno sloužit též k pohodlnému výstupu na střešní terasu, kde tvoří praktické střešní dveře.


Konstrukce oken je z dřevěného masivu, vnější oplechování je možno volit z různých druhů plechů. Systém posuvu vyvinutý pro náročné klimatické podmínky střech je vyroben z nerezi a umožňuje lehký a plynulý posuv. Okna jsou osazena kvalitním zabudovaným kováním, vybrat je možno z různých druhů klik či elektroovládání, individuálně je řešeno také složení skel či zastínění pro eliminaci přehřívání podkrovních prostor.


Variabilitu posuvného systému Solara ilustruje bohatá fotogalerie referencí z České republiky i Německa, kam Solara svá unikátní posuvná okna již řadu let úspěšně vyváží.

Inspirujte se na www.solara.cz a dopřejte Vašemu podkroví luxus a originalitu.
0 comments
add comment

Related articles