Jean-Marc Fritz: Les Halles de Paris. Interior Cities

November Talks 2019

Source
FA ČVUT, Praha
Publisher
Tisková zpráva
18.11.2019 07:50
Lectures

Czech Republic

Prague

Dejvice

SEURA Architectes

Fakulta architektury ČVUT vás srdečně zve na přednášku Jean-Marc Fritze, francouzského architekta a urbanisty, partnera kanceláře SEURA, mimo jiné spoluautora nového transportního hubu, parku a městského centra Les Halles v Paříži. Tomuto komplexnímu, urbanistickému, krajinářskému a infrastrukturnímu projektu, který zásadně proměnil „Břicho Paříže“ a který kancelář SEURA plánovala a koordinovala, se bude věnovat Jean-Marc Fritz ve své pražské přednášce.
SEURA Architectes (FR) www.seura.fr

Přednáška se koná v pondělí 18. listopadu 201918.00 hodin v přednáškové síni 155 Gočár, Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6 Dejvice. Bude v anglickém jazyce, vstup je zdarma a bezbariérový. Od 17.30 hodin jste zváni do předsálí na welcome drink.

Vystoupení Jean-Marc Fritze je druhou ze čtyř „listopadových promluv“, které na FA ČVUT již pátým rokem přivádí významné zahraniční architekty, urbanisty a krajinářské architekty. Děje se tak v rámci přednáškového cyklu November Talks, který od roku 2006 podporuje nadace Sto Foundation na evropských školách architektury. Letos se konají v Londýně, Paříži, Benátkách, Stuttgartu a Štýrském Hradci. V Praze mají podtitul „Transformace: proměny hranic profesí v proměňujícím se světě“.
0 comments
add comment

Related articles