V Brně dnes začínají pětidenní mezinárodní stavební veletrhy

Publisher
ČTK
21.04.2009 09:10
Czech Republic

Brno

Brno - Na brněnském výstavišti dnes začnou mezinárodní stavební veletrhy. Jedna z nejvýznamnějších akcí v brněnském veletržním kalendáři potrvá do soboty. Zúčastní se jí zhruba 1300 firem ze dvou desítek zemí. Účast je ale kvůli dopadům krize o něco menší než v uplynulých dvou letech.
    Stavební veletrhy IBF, veletrh technických zařízení budov SHK Brno a veletrh investičních příležitostí v regionech Urbis Invest mají letos jedno hlavní společné téma, a to jsou energeticky úsporná opatření.
    V té souvislosti se také kromě řady konferencí, seminářů a workshopů uskuteční i Technologická burza, otevřena budou také dvě poradenská centra. Na veletrh je přihlášeno je celkem 70 oborových novinek a zlepšení.
    Poprvé se na veletrhu oficiálně představí firmy z Běloruska, které bude na veletrhu Urbis Invest stejně jako Ukrajina poprvé prezentovat investiční příležitosti v zemi. Své investiční možnosti také představí dosud nejvíce regionů ze Slovenska (celkem čtyři kraje a šest měst), a z Polska (tři kraje a pět měst).
0 comments
add comment

Related articles