Elektro-System-Technik s.r.o.

Elektro-System-Technik s.r.o.

Pod Pekárnami 338/12, 19000 Praha
+420 266 090 711
+420 266 090 717
obchod@est-praha.cz

Kontakt pro návštěvu showroomu
Olga Oberrauch, Praha

+420 266 090 753
olga.oberrauch@est-praha.cz
Kontakt pro technické dotazy
Jan Přikryl, Praha

+420 605 245 526
jan.prikryl@est-praha.cz
Hlavní obrázek
Společnost Elektro-System-Technik s.r.o. (EST) se za více než 25 let na českém trhu stala zavedenou obchodní firmou v oblasti prodeje výrobků pro elektroinstalaci od inovativních a renomovaných výrobců z Německa, Francie, Belgie, Rakouska a Itálie.

EST sídlí v historické budově bývalého ředitelství firmy Kolben ve Vysočanech. Na stejné adrese můžete navštívit i showroom. Na ploše více než 150 m² v něm najdete LED Competence Center s produkty firmy Brumberg, specialisty na osvětlení prodejen, kanceláří, hotelů či privátního sektoru a produkty dalších dodavatelů. I vy můžete využít inspirativního prostoru plného funkčních vzorků k nerušenému jednání se svými zákazníky. Stačí se domluvit, viz kontakty.

Škála nabízených produktů se neustále rozšiřuje, a proto je rozdělena do pěti skupin: elektrotechnika, vzduchotechnika, kabely a vodiče, data a komunikace a osvětlovací technika. Naším cílem je nejen prodej samotných produktů, ale i servis a poradenství partnerům, kterými jsou velkoobchody, výrobní firmy, projektanti, architekti či koncoví zákazníci.

Mnoho produktů získalo významná designová ocenění jako Red Dot Award nebo iF Design Award. Jen namátkou: nejtišší domovní ventilátory Helios MiniVent, zásuvkové jednotky Bachmann Twist, LED reflektory Theben theLEDA, čidla pohybu theLUXA, komunikátory a videotelefony Siedle, designové osvětlení Brumberga jiné.

Ať již plánujete, projektujete či navrhujete rodinný dům, bytový nebo kancelářský komplex, zde všude naše produkty najdou uplatnění.

Na český a slovenský trh dodáváme tyto značky:
BACHMANN, BENNING, BRUMBERG, DOEPKE, EKEY, EUPEN, F-TRONIC, GEWISS, HELIOS, NEXANS, NUKI, ROLL..PROFI, RUNPOTEC, SSS SIEDLE, STARMIX, TELEGÄRTNER, TENSE, THEBEN, WALTHER WERKE, WISKA


Ilustrační fotografie



Realizace a projekty


0 komentářů
přidat komentář