Příběh PERGA
Již od padesátých let minulého století působí Pergo (původně společnost Perstorp AB-Sweden) v oblasti navrhování odolnýchavysokotlakých materiálů.
Od roku 1979 se společnost zabývá navrhováním a výrobou laminátových podlah a v průběhu následujících let jsou tyto podlahy zdokonalovány a inovovány. Od roku 2013 je značka Pergo vlastněna společností Mohawk Industries, Inc., největší světovou podlahářskou společností působící v Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii. Produkty Pergo jsou vyráběny v divizi podlahových krytin UNILIN bvba se sídlem v Belgii.Díky dalšímu velkému inovativnímu úsilí jsou naše podlahy výjimečné a designově velice atraktivní. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout jeden z nejobsáhlejších sortimentů výrobků pro rezidenční i komerční projekty na celém světě.

Do našeho výrobního portfolia patří
PERGO - laminátové podlahy
PERGO - vinylové podlahy a RIGID podlahy
PERGO - dřevěné třívrstvé podlahy

Realizace a projekty


PERGO - laminátové podlahy

Podlaha Pergo Sensation vytváří nový standard laminátových podlah v kategorii
odolnosti vůči vodě. Proto je dokonalým řešením pro předsíně a kuchyně. Voděodolnost ale není jedinou výhodou. Podlahy Sensation jsou stejně odolné proti nečistotám a polití.
Díky technologii AquaSafe, která byla použita v podlahách Sensation, vám můžeme nabídnoutpodlahu, která odolá vodě, jako nikdy před tím. Utěsněný povrch, který kryje celou podlahu – až k okrajům – brání vodě vniknout do podlahy.
Výsledek? Voda, nečistoty a skvrny zůstávají na povrchu a lze je snadno setřít. Protože jsou podlahy
Sensation voděodolné, jsou také hygienické a snadno se udržuji díky antistatické úpravě.
Patentovaná povrchová úprava TITAN-X ještě více zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození.

PERGO - vinylové podlahy a RIGID podlahy

S vinylem neexistují žádné limity na to, jak může podlaha vypadat. Všestrannost materiálu znamená, že můžeme nabídnout širokou škálu designů a povrchů z nichž každý vyzařuje svůj vlastní styl díky skutečným detailům ve struktuře a fascinujícím barevným rozdílům.
Dekory a textury, které najdete v našem sortimentu vinylových podlah, jsou inspirovány přirozeným pocitem dřeva, kůže, kamene, mramoru a nebo surového betonu. Více jak čtyřicet úžasných dekorů umožňuje sladit domácí prostředí jakýmkoli způsobem. Vinylová podlaha nemusí být jen na podlaze, ale můžete ji použít i na stěny v koupelně či jinde v interieru.Speciální patentovaná ochrana podlah TITAN-V činí tuto podlahu ještě odolnější. Vzhledem k tomu, že tyto podlahy vyrábíme v našem výrobním závodu v Belgii, můžeme garantovat že tyto podlahy je 100% bez škodlivých phthalátů.

PERGO - dřevěné třívrstvé podlahy

Jsme výrobci dřevěných třívrstvých podlah. Hlavní zaměření je na Dub a různé barevné modifikace v povrchové úpravě. Matný a extra matný lak nebo 100% přírodní olej. Vyrábíme čtyři různé formáty podlah 260/2400, 220/2200,190/1820 mm a speciální skládané podlahy pod názvem SANDHAMN. Naše podlahy jsou opět funkčnější a to speciální úpravou proti povrchové vlhkosti MOISTUREProtection, která zabraňuje vniknutí vodě do hloubky dřeva

Katalog ke stažení - dřevěné podlahy
Katalog ke stažení - dřevěné podlahy Saltholm a Sandhamn
Katalog ke stažení - PERGO vinyl rigid 2021
Katalog ke stažení - laminátové podlahy