Podlahy Pergo Sensation v několika nových kolekcích a rozměrech

Vložil
Tisková zpráva
17.09.2021 14:50
Pergo

Laminátové podlahy z kolekce Pergo Sensation mají díky inovativní technice grafického reliéfu mimořádně realistický povrch. Přírodní vzhled dřeva je navíc vylepšen matnou povrchovou úpravou a použitá technologie AquaSafe zajišťuje voděodolnost podlahy i v drážkách.  

Produktová řada Pergo Sensation zahrnuje několik typů podlah s různou velikostí lamel a odlišnou barvou a kresbou dřeva. Vybírat lze z podah Bergen (Bergen Pro), Stavanger (Stavanger Pro), Narvik Pro X, Mandal (Mandal Pro) a Drammen (Dramen Pro). V čem se jednotlivé kolekce liší?

Bergen / Bergen Pro
Užší  formát lamel (16 cm) dává vyniknout dokonalé struktuře dřeva v decentním, ne příliš rustikálním provedení. Tento typ podlahy je ideální pro menší místnosti, ať už do domácnosti, nebo kanceláře. Podlaha je k dostání v zátěžové třídě 32 a Bergen Pro v zátěžové třídě 33.

Stavanger / Stavanger Pro
Lamely široké necelých 29 centimetrů jsou nabízeny v decentních i rustikálních dřevodekorech s přirozenou strukturou dřeva včetně suků a prasklin. Autentický vzhled dřeva umocňuje lisovaná V-spára. Podlahu lze taktéž objednat ve dvou zátěžových třídách: 32 (Stavanger) a 33 (Stavanger Pro).

Narvik Pro X
Tato kolekce zahrnuje šest dřevodekorů v nejvyšší zátěžové třídě 34. Tyto podlahy jsou díky speciální technologii výroby určeny pro extrémní zatížení. Zátěž v jakékoli kanceláři či komerčním prostoru tak pro ně nebude překážkou.

Mandal / Mandal Pro, Drammen / Drammen Pro
Tyto podlahy jsou určeny pro využití v developerských projektech. Vybírat lze ze šestnácti dekorů, přičemž polovina z nich je s V-spárou, druhá bez ní. V-spára je optická a byla speciálně navržena pro tuto kolekci. Znamená to, že je viditelná, ačkoli fyzicky není do lamely vyfrézována, jak tomu bývá u jiných konkurenčních produktů. I zde je nabídka ve dvou zátěžových třídách – 32 a 33 (Pro).

Doplňky bereme jako samozřejmost. Obvodové, ale také přechodové lišty nabízíme v dekoru identickém s podlahou.

Technologie, které u našich laminátových podlah Pergo standardně používáme:

  • AquaSafe – voděodolná technologie ve spojích. Podlahy se mohou instalovat i do koupelen, kde je předpoklad přímého styku s vodou.
  • Patentovaná technologie TitanX – odolnost vůči poškrábání, nárazům, opotřebení, požární odolnost Bfl-S1 a také hygienická odolnost.
  • Antistatická povrchová úprava – eliminace statické elektřiny. Elektrostatické náboje jsou rozptýleny elektricky vodivým grafitem v podlaze.
  • Patentovaný zámkový spoj PerfectFold
  • Dokonalá struktura – 3D zvýraznění kresby, suků, ale i prasklin.
  • Lisovaná nebo optická V-spára

Podlahy Pergo celkem ve 112 dekorech jsou skvělou volbou pro malé, střední ale i velké developerské projekty.

pro.pergo.cz

Martin.muller@unilin.com

0 komentářů
přidat komentář

Související články