Úložné boxy LOCKERS

LOCKERS by BRICK

Vložil
Tisková zpráva
10.03.2021 10:35

Způsob organizace práce a prostoru v kanceláři se neustále vyvíjí. Pryč jsou doby, kdy měl každý zaměstnanec svůj vlastní stůl, obvykle přetékající stohy papírů nebo suvenýry z cest. Přibývá flexibilních sdílených pracovních míst, hot desks nebo neformálního sezení, které umožňuje spojit práci a relaxaci. To vše na úkor klasických pracovních stolů. V BRICKu jsme si položili otázku: Kam se všemi těmi osobními věcmi? Jako odpověď jsme přišli s ideou chytrého a stylového modulárního úložného systému, který se stane užitečným doplněním každé kanceláře. A tak se zrodily LOCKERS. Ke spolupráci s návrhem jsme posléze přizvali designéry z ateliéru Perspektiv se spoustou zkušeností se současnými kancelářskými interiéry.


V BRICKu se zabýváme kompletní realizací interiérů, stavebních fitoutů, ale také výrobou atypického nábytku. Jsme článkem mezi architektem či designérem a investorem. Naší starostí je, aby se nápady a vize zhmotnily v realitě. LOCKERS jsou přesně takovým zhmotněním. Z potřebného úložného prostoru se stává propracovaný a funkční designový kousek.


LOCKERS jsou úložné systémy, které do svých útrob pojmou cokoli od kabátů, kravat, batohů a cyklistických helem až po hromady šanonů, plechovky s čajem a plyšového kancelářského maskota. Není třeba se ovšem omezovat jen na kancelářské interiéry. LOCKERS naleznou své využití i v knihovnách, školách, obchodních centrech, galeriích nebo muzeích. Vždy v čistém, designovém provedení a barevné paletě, která najde společnou řeč s každým interiérem.

LOCKERS nabízíme ve třech produktových řadách. Locker 8.0 je ideálním produktem zejména pro menší kanceláře, start-upy nebo coworkingy. Do osmi stejně velkých skříněk lze zamknout praktické osobní věci, ale třeba také šanony s důležitými dokumenty. Vyšší Locker 12.0 nabízí vedle 8 standardních skříněk i 4 extra prostorné boxy pro objemnější věci. Locker 4.5 vyvažuje přísný řád skříněk a volný prostor. Skříňkami je totiž vyplněn pouze z poloviny, zatímco spodní část tvoří otevřená police s předměty, které chceme mít na očích.


Mimoto vyrábíme LOCKERS na zakázku, převážně pro větší kanceláře. Takto dokážeme přizpůsobit počet, velikost i rozvržení skříněk potřebám zákazníka. Zároveň umíme připravit technické řešení správy skříněk a jeho provázání s firemními IT systémy.


Důležitou součástí LOCKERS jsou zámky, díky kterým jsou všechny uložené věci v bezpečí. Námi dodávané zámky se liší způsoby zamykání i designem. Nabízíme digitální číselné zámky, elektronické RFID zámky ovládané přístupovou kartou, mechanické zámky s číselníkem i staré dobré zámky na klíč, případně kombinace více systémů. Nejmodernějším řešením je Smart Lock, který lze ovládat mobilním telefonem, přístupovou kartou, touchpadem i softwarově. LOCKERS lze obohatit o další praktické doplňky jako přenosné boxy, vnitřní police, úchytky, čísla nebo dopisní vhozy.

V BRICKu dbáme na práci s kvalitními, trvanlivými, odolnými, ale přesto krásnými materiály, které daný interiér doplní a podtrhnou. Standardní produktové řady LOCKERS jsou vyrobeny z melaminu s ABS hranou a stojí na ocelových lakovaných podnožích. Melamin nabízíme v sedmi barevných odstínech. LOCKERS na míru vyrábíme z různé palety materiálů. Vedle melaminu pracujeme s dýhou, březovou truhlářskou překližkou, dřevovláknitými deskami nebo vysokotlakým laminátem. Způsobů provedení je nepřeberně, náš důraz na zpracování detailů i na celkovou kvalitu výroby však zůstává na té nejvyšší úrovni nehledě na materiál nebo velikost zakázky.

LOCKERS by BRICK

BRICK, realizace interiérů spol. s r.o.
Kolbenova 159, 190 00 Praha 9 - Vysočany
+420 266 033 810
lockers@brickpraha.cz
Návštěva showroomu po předchozí domluvě:
Dohodněte si schůzku na čísle +420 266 033 810
0 komentářů
přidat komentář