Úložné boxy LOCKERS se představí na letošním Designbloku expozicí „Štěstí je to, co vám nevezmou“

Vložil
Tisková zpráva
05.10.2021 14:00
BRICK, realizace interiérů

Tématem třiadvacátého ročníku Designbloku, který je největší přehlídkou designu ve střední Evropě, je štěstí. Superstudio Designbloku letos opět probíhá v prostorách Gabriel Loci v Holečkově ulici na Smíchově v termínu 6. – 10. 10. 2021. V něm se letos představí také značka LOCKERS – funkční, minimalistické a modulární úložné boxy, které vznikly spojením know-how společnosti BRICK a architektonického studia Perspektiv.

LOCKERS by BRICK jsou úložný systém, který do svých útrob pojme cokoli od kabátů, kravat, batohů a cyklistických helem až po hromady šanonů, plechovky s čajem a plyšového kancelářského maskota. Není třeba se ovšem omezovat jen na kancelářské interiéry. LOCKERS naleznou své využití i v knihovnách, školách, obchodních centrech, galeriích nebo muzeích. Vždy v čistém, designovém provedení a barevné paletě, která najde společnou řeč s každým interiérem.

V rámci letošního Designbloku budou LOCKERS prezentovány se svým nejmodernějším řešením zamykání Smart Lock, které lze ovládat aplikací v mobilním telefonu, či zámky ovládané přístupovou kartou. Volně stojící lockery u vstupu do budovy Gabriel Loci a v blízkosti info stánku Designbloku budou k dispozici návštěvníkům, kteří si do nich budou moci odložit před návštěvou přehlídky své věci. Návštěvníci si mohou aplikaci pro ovládání lockerů stáhnout již teď. V samotné expozici LOCKERS bude pak představen vlajkový produkt LOCKER 8.0 v elegantním dezénovém provedení Green Shadow. V expozici s názvem Štěstí je to, co vám nevezmou, si návštěvníci otevřením jednoho z lockerů poodhalí něco ze své šťastné budoucnosti ztvárněné ilustrátorem Martinem Lacko.


LOCKERS by BRICK
BRICK, realizace interiérů spol. s r.o.
Kolbenova 159, 190 00 Praha 9 - Vysočany
https://lockers.cz/designblok/
+420 266 033 810
info@lockers.cz
Návštěva showroomu po předchozí domluvě:
Dohodněte si schůzku na čísle +420 266 033 810

0 komentářů
přidat komentář

Související články