Showroom inspirovaný současnými evropskými trendy

Vložil
Tisková zpráva
10.11.2018 13:30
J.A.P. spol. s r.o.

Moderní a inspirativní… přesně takový je nový showroom společnosti J.A.P. v Sykora Home v Praze, který na celkové ploše 300 m² prezentuje nejnovější interiérová řešení za využití trendových návrhů současného bytového designu.


Čeští architekti a designéři se velmi často jezdí inspirovat pro své projekty na výstavy do zahraničí. Nový showroom J.A.P. vznikl s účelem nabídnout právě této odborné veřejnosti výstavní prostor, ve kterém jsou k nahlédnutí nejnovější trendy v oboru dveřních systémů, a zároveň je jeho součástí také zázemí pro jejich práci s klienty. "Výjimečnost našeho showroomu spočívá ve formě prezentace jednotlivých vzorků - nejedná se o standardní výstavní stojany, ale veškeré produkty ukazují možnosti použití řešení posuvných či otočných dveří přímo v reálném interiéru," popisuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P.
     

Co konkrétně je v showroomu J.A.P. k vidění?

Zárubeň GARDE či šatní systém ARMADIO s dveřmi IDEA NET, obkladový systém EFEKTA, který umožňuje dveřnímu křídlu a obkladu stěny tvořit jednu rovinu… tyto novinky spolu se skrytými zárubněmi, všemi typy stavebních pouzder, dveřmi MASTER DOOR či STRONG v nejrůznějším provedení materiálů a výšek i atypickými schodišti dávají solidní designový základ pro dílčí interiérové bloky. "Kromě našich tradičních produktů jsme zde chtěli ukázat i naše úplné novinky, které sice zatím nejsou naplno v distribuční síti, nicméně doplňují stávající úspěšné produkty v jeden harmonický celek," dodává Petr Paksi.

Showroom je rozdělen do tří částí:

  • vstupní výstavní prostor je věnován především hlavním novinkám společnosti J.A.P. Tato část ukazuje designové řešení dveří, které v interiéru dominují, nebo naopak prezentuje možnost splynutí různých řešení dveřních systémů v jednom prostoru.  
  • výstavní sektor uprostřed je zaměřený na řešení celoskleněných stěn i dveří, které dodávají prostoru lehkost a vzdušnost. Koncipuje modelový příklad kancelářských a šatních prostor.
  • multifunkční komfortní prostor v zadní části nabízí zázemí pro jednání s architekty a klienty.

0 komentářů
přidat komentář

Související články