Seznamte se s hybridní tělesem Strada Hybrid a objevte výhody systému DBH

Vložil
Tisková zpráva
25.05.2023 14:25
JAGA N.V. – organizační složka

Strada Hybrid od společnosti JAGA je dokonalým představitelem funkčnosti hybridního systému DBH (Dynamic Boost Hybrid) v elegantním a praktickém designu. Těleso s dvojí osobností, topení a chlazení v jednom. Nově i ve verzi MM se středovým připojením!

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA Strada Hybrid (topení, chlazení)

Toto řešení vychází z ověřené konstrukce nástěnného tělesa Strada Low-H2O, rozšířeného o systém DBH (Dynamic Boost Hybrid). Stradu Hybrid je velmi výhodné kombinovat například s tepelným čerpadlem, kde dokáže velmi dobře pracovat s nízkou výstupní teplotou topné vody, ale také velmi účinně využít reverzního chodu tepelného čerpadla pro chlazení v nekondenzačním režimu. Systém je koncipován jako alternativa ke stávajícím řešením chlazení podlahou či stropem. Jeho účinnost a vlastnosti jsme nechali pro naše zákazníky ověřit případovou studií v Univerzitním centru energeticky efektivních budov na ČVUT v Praze. Případovou studií byla potvrzena deklarovaná účinnost systému bez negativního vlivu na osoby, které tento prostor užívají.

VÝHODY Strada Hybrid (topení, chlazení)

  • Komfortní energeticky úsporný systém s rychlou reakční dobou na požadavky interiéru
  • Nízká hladina hluku – režim Comfort – max 30 dB (s možností nastavení na 26 dB pro ložnice)
  • Autonomní systém bez nutnosti další regulace
  • Možnost využití také v rekonstrukcích stávajících budov bez nutnosti stavebních úprav (lze využít stávající rozvody)
  • V projektech, kde již byla naše tělesa instalována, lze DBH použít pro rozšíření využitelnosti stávajícího systému o lehké chlazení.
  • DBH může také významně zjednodušit přechod na nízko teplotní zdroje (tepelná čerpadla, kondenzační kotle)
  • Při správném dimenzování lze pro vytápění použít pouze statický výkon tělesa

SYSTÉM DBH

DBH (Dynamic Boost Hybrid) je technologie budoucnosti, která přináší revoluci ve způsobu, jakým řídíme naše vnitřní klima! Průkopnický systém DBH využívá malé, energeticky úsporné tepelné aktivátory umístěné uvnitř těles Jaga k výraznému zvýšení výkonu a poskytuje tak rychlé vytápění v zimě a osvěžující nekondenzační chlazení v létě. Mikroprocesor měří a nepřetržitě zpracovává teplotu místnosti a topné vody, přičemž aktivuje pohyb vzduchu přes lamely výměníku pro zvýšení výkonu. Nespornou výhodou tohoto systému je jeho snadná instalace, kterou hravě zvládne každý. Pomocí přehledného ovládacího panelu pak lze ručně upravovat např. rychlost otáček, či nastavení provozního režimu atd.

Více informací nejen o systému DBH a tělese Strada Hybrid naleznete na našich webových stránkách www.jagacz.com0 komentářů
přidat komentář